reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
mama gdzie jesteś ???? nie mam z kim herbatki sie napić :sorry2: Chętniej bym co prawda kawkę obaliła, ale kompletnie mnie nie ciągnie....


Hej paulina hej mlodamamusia :-)
 
reklama
KOCUREK -jestem-ja kawa i francuski precelek makowy a Ty herbatka-prosze bardzo-podano :))

MARY-BETH- matko i córko-wiem jak to jest w taką pogode bo sama jeżdze autem i niezazdroszcze,oj nie...
niech ta zimo pojdzie juz won!!

PAULINA- dzieki za~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~nalapalam :)

MLODA- przyjemności na praktyce :)

PAULINA- hahahahaa-a wlasnie ,ze nie :)) dopiero bede latać :)
 
Dzień dobry :)
k005.gif
 
hej dziewczynki, przyszłam tylko na chwilke zycze Wam miłego dnia ja i moje dziecko chorujemy a 2 marudy w domu to zgroza:/ uciekam do lozeczka

sciskam mamuski
 
PAULINA- noo!!i musisz z tym żyć ;-);-) :)))
zaraz sie biore za sprzatanie-wiesz ..ten komp szybko sie odpala i nie zdążylam poodkurzać :)

LIL- cześc sloneczko-widze humorek si :))) super!
MIKUSIA- ojjj...
zdrówka dla Was!!
 
Dziękuję za herbatkę :-)

Ja do herbatki paczkę moreli pochłaniam :tak: Zaraz mnie tak zmuli, że będę lecieć wiadomo gdzie :-D
 
Dzień dobry wszystkim :-)
Jestem na chwilke tylko bo za oknem pięęękna pogoda i żal nie wyjść gdzieś.Ja już po śniadanku i teraz kawu :)
Więc zmykam się pozbierać i na jakiś spacerek :tak: bo na 14 do pracy trzeba iść.
Miłego dnia dziewczynki, będę zaglądać w miarę możliwości.
 
reklama
GOSIANE- cześc i przyjemności-u mnie nadal wichry namiętności i glowe chce urwać...

KOCUREK- no to zapodalaś sobie mieszanke:)

pisalaś smska do Made?????????????????????

co z Nią ??mam nadzieje,ze wszystko dobrze????????????????????????????
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry