reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
TIGUNIA- dobrze,ze idziesz do gina..bo cos nie halo..jak nie ma ciązy to pewnie da Ci leki na wywolanie @..

LIL,PAULINA- no moge nap[isać tylko tyle,ze Palemka byla w klinice ma zlecone badania hormonów,miala badanie i usg...wie już troche więcej i czeka na wyniki badań od wyników zalezą dalsze kroki...
jeszcze troche poczekajmy na Nią ...niech sie bardziej umocni..niech nabierze nowych sil i na pewno wróci.....

PALEMKA- Ty wiesz- milion &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za Ciebie zaciskam !!!


LIL- ja w tym cyklu (od dziś) biore Clo i za tydzień mam wizyte u gina i mam nadzieje,ze bede miala owulkę!!!
 
mama w szlafroczku i owszem ;-) ale tak mi nieswojo, że chyba w kimono uderzę zaraz :sorry2:

lilko i paulinko naga wczoraj tutaj z nami była :).... tyle wiem :)


O rany tigunia :-) ja z Tobą jeszcze herbatkę chętnie bo przestawiam się właśnie na herbaholizm :-D
No to bardzo frustrujące musi być, że @ niet i II niet .... współczuję :-(

Tigunia ale u nas wiosna prawie we Wrocku nie???? Tylko sonka jeszcze brak !!
 
Ostatnia edycja:
Mama- a no doszło do zmiany...
ale to tylko dlatego, żeby potem jak Mikoś podrośnie nie miał problemów w urzędach itp...
choć przyznam, że czasami jeszcze powiem Krzyś...
 
KOCUREK- nie żaluj sobie,jak masz ochote i potrzebe to sie kladz :))

EWULA- jak tam u Ciebie ??????

EWCIA- to może Krzyś dajcie na drugie ??:)
a u Ciebie z mięśniem wszystko si??bylaś ostatnio na badaniu ?

MARY- kochana Tobie też milego dnia i ...do czawrtku juz blisko-wytrzymaj ...

EDYTA,POK- a Wy gdzie ??????????????
 
Czesc

U mnie nadal @ brak,ale nie czuje sie ciazowo wiec sadze ze w czwartek zobacze tylko I kreske :zawstydzona/y:
 
A my wczoraj z mężem przeprowadziliśmy tajną akcję (stwierdziłam potem że jesteśmy stuknięci i to równo)- otóż mój syn dostaje szału i agonii jak mamy mu obciąć pazurki u stópek, więc wczoraj wieczorem, kiedy zasnął zakradliśmy się do pokoiku i z latarką w ręce i nożyczkami w drugiej obcięliśmy mu te jego paskudniaki- a rano powiedzieliśmy że myszka mu w nocy obgryzła- ale się śmiał
człowiek robi się bardzo kreatywny jak ma dziecko, a w naszym przypadku stuknięty;-)
 
Mama pewnie Lutke dostane zeby ten malpiszon w koncu sie pojawil ;-)

Kocurek slonka brak, a mogloby sie pojawic, bo temperaturka wiooosenna ;-) niedlugo zielono sie bedzie robic.. ;-) a herbatke owocowa jakas? tak na poprawienie nastroju, albo na wywolanie sloneczka ;-)
 
reklama
Witam się i ja porannie :-D

Wczoraj byłam na wieczornym masażu bo mi już plecy żyć nie dawały - teraz jest gorzej :sorry: boli jak sam pieron a dotknąć się wcale nie mogę :-p Na kozetce tak nie bolało jak masował ale nastawianie kręgosłupa to był koszmar :no: myślałam że mi złamie ten kręgosłup :no:


która teraz ma testować z wynikiem II ? :-D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry