reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozbieżność 2 tygodni ..

Dołączył(a)
24 Listopad 2021
Postów
7
witam . ostatnio byłam na badaniach połówkowych w 22 tygodniu i główka dziecka wychodzi na 2 tygodnie starsza przy czym termin porodu też się przesunął . czy to normalne ? reszta badan wskazuje na 22 tydzień tylko główka jest większa strasznie się martwię...który termin w takim razie brać po uwagę jeśli kazdy wskazuje na 22+,a główka na 23t6 dni
 
reklama
witam . ostatnio byłam na badaniach połówkowych w 22 tygodniu i główka dziecka wychodzi na 2 tygodnie starsza przy czym termin porodu też się przesunął . czy to normalne ? reszta badan wskazuje na 22 tydzień tylko główka jest większa strasznie się martwię...który termin w takim razie brać po uwagę jeśli kazdy wskazuje na 22+,a główka na 23t6 dni
Termin porodu przesunął sie z jakiego powodu?
U mnie wczoraj na Usg pomiar główki wskazywał 33tc a z Om i pozostałych badan ciaza jest na 30+3
Lekarza nie kazal sie martwic. Pamietaj ze to tylko przybliżony pomiar, nie martw sie na zapas :)lekarz wspomniał cos o jakis nieprawidłowościach?
 
Termin porodu przesunął sie z jakiego powodu?
U mnie wczoraj na Usg pomiar główki wskazywał 33tc a z Om i pozostałych badan ciaza jest na 30+3
Lekarza nie kazal sie martwic. Pamietaj ze to tylko przybliżony pomiar, nie martw sie na zapas :)lekarz wspomniał cos o jakis nieprawidłowościach?
Nie nie ogólnie termin przypada mi pod koniec czerwca i się nie zmienił tylko zmartwiła mnie wielkość tej główki że tyle odbiega czy automatycznie poród powinien być wcześniej lekarz powiedział że wszystko jest w porządku . Ogólnie termin z USG z 12 tygodnia pokrywa mi się z terminem z ostatniego USG połówkowego jest tylko 3 dni roznicy
 
Dzieci rosną skokowo. Może tak się zdarzyć.
Jeśli lekarz nie widział nic niepokojącego, to absolutnie nie masz się czym martwić!
 
4 dzieci urodziłam i każde miało takie rozbiezności w pomiarach, brzuszki 2/3tyg wieksze itd. A tak wszystko w normie . Po porodzie kazDe było zdrowe i proporcjonalne względem własnych genów ;). Dzieci rosną skokowo ale też po swojemu


A termin sie nie zmienia Już na tym etapie wiec na to nie patrZ.
 
witam . ostatnio byłam na badaniach połówkowych w 22 tygodniu i główka dziecka wychodzi na 2 tygodnie starsza przy czym termin porodu też się przesunął . czy to normalne ? reszta badan wskazuje na 22 tydzień tylko główka jest większa strasznie się martwię...który termin w takim razie brać po uwagę jeśli kazdy wskazuje na 22+,a główka na 23t6 dni
Nie bierze się pod uwagę takich rozbieżności. Wymiary powinno podawac się na siatkach centylkowych- między 10 a 90 wszystko jest ok.
Termin porodu z om lub z usg 1 trymestru
 
reklama
Nie nie ogólnie termin przypada mi pod koniec czerwca i się nie zmienił tylko zmartwiła mnie wielkość tej główki że tyle odbiega czy automatycznie poród powinien być wcześniej lekarz powiedział że wszystko jest w porządku . Ogólnie termin z USG z 12 tygodnia pokrywa mi się z terminem z ostatniego USG połówkowego jest tylko 3 dni roznicy
Wiec nie masz sie czym martwic ;)
 
Do góry