reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ROZDWOJONE CZERWCÓWKI!!!!!!!!

Hanie Solo ale z ciebie zdolniacha ;D ;D ;D ;D Dobrze że mamy takiego męża na BB
 
reklama
maz wszystkie pochwaly czyta ;D
a jeszcze dodam, ze wszystko zrobil SAM z SIEBIE! nic go nie musialam namawiac :D
oj niedlugo bedzie mial pelne rece roboty hehehe jak mu zaczna maile przychodzic >:D
hehe, tez sie zastanawiam ktora bedzie pierwsza, moze bedziemy sie scigac jak majowki ;)
 
Agataje ty juz jesteś klasycznie donoszona, wiec rób tą prezentację na uczelni i biegiem do szpitala ;D W koncu jestes pierwsza na liscie a to do czegoś zobowiązuje ;D ;D ;D
No ja muszę jeszcze 3 tygodnie poczekać hihihih >:D
 
dobra, na uczelni jeszcze stresik mnie wspomoze ;)
poza tym mam zlowieszczy plan, zeby zaczac rodzic przed wizyta u gina w celach oszczednosci finansowych ;D
mialabym wtedy czas do godziny 15 dnia 17/05 hehehe >:D
 
heheh Agatatje - dobre z tymi oszczędnościami u gina - ja też tak Marsyi tłumaczę - że jak wyjdzie wcześniej to mama mniej pieniążków zostawi u pani doktor i więcej będzie na zabaweczki. Ale ona ma to w d.... ;D ;D ;D ;D
 
Agatatje pisze:
oj niedlugo bedzie mial pelne rece roboty hehehe jak mu zaczna maile przychodzic >:D

Agatko, a na jakiego maila pisać, jak już się rozdwoimy?? Będę miała internet w szpitalu, to właściwie z porodówki mogłabym juz cynk dac :) ;)

I jakieś zdjęcie podeślę...

Kurcze, to już tak niedługo...
 
No to już zaraz!!!!!!!!!!!!!!! Co noc czeka na skurcze ;D :D Macie jakieś przeczucia???? Ja jestem pewna ze przed terminem, nawet lekarka mi tak powiedziala.... Czekamy!!!!
 
reklama
Kurcze a ja sie wysilam jak moge , wogole nie oszczedzam a Eliaszkowi ani w glowie porod ;) Ale kto to wie kiedy sie tym naszym dzieciom zachce :D
 
Do góry