reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ROZDWOJONE CZERWCÓWKI!!!!!!!!

Dzięki głuszek
Jestem załamana. Byłam u gin. Powiedział, że jest mało wód płodowych i wysłał na usg (sam robił usg na takim małym "podręcznym" aparacie). Jutro zobaczymy go powie gin od usg. Jęśli potwierdzi diagnozę to w sob będą mi wywoływać poród, ale z góry uprzedzono mnie że jest duże prawdopodobieństwo zakończenia cesarką. Umieram ze strachu :( :( :(
 
reklama
pozwoliłam sobie do Was wpaść na chwilkę żeby przypomnieć sobie jak to było 3 miesiące temu ;D

Nemezis nie wpadaj w panikę ja miałam mało wód, łożysko przestawało funkcjonować, gestozę i nadciśnienie , wywoływali mi poród dwa razy i w końcu udało mi się urodzić bez cc zdrowego chłopczyka, najważniejsze jest w takich przypadkach żebyś miała dobrą opiekę najlepiej w szpitalu na patologii gdzie mogą stale monitorować Ciebie i Maluszka, napewno będzie ok ;) głowa do góry
 
Gratuluję wszystkim czerwcowym mamom!!!!
Pochwalę się że moja słodycz Danielek przyszedł na świat 16 czerwca o godzinie 23:45 z wagą 3420 i 52 cm długości.
 
Agusiaa i Tatra gratuluję

A ja właśnie dostałam smska od Ani76 że dziś o godz 14:10 na świat przyszedł Mateuszek. Waży 2800 i ma 54 cm długości



Aniu Oromniaste gratulacje wreszcie sie doczekałaś.  

Wracaj do nas szybko i zdawaj relacje co i jak, no i oczywiscie czekamy na zdjątka
 
Gratuluje Aniu. Jak ten czas szybko leci. Wydaje mi się jak by to było 2 tygodnie temu jak zobaczyłam 2 kreseczki na tescie. Dziewczyny też wam brakuje kopniaczków ruchów dzidziusia bo mi okropnie a mój męzulek mówi, że powinnsmy zrobić nastepne malenstwo jak tak mi tego brakuje :)
Czy mi się wydaje ale moja niunia jest tu najlżejsza w czerwcówkach?Ważyła 2640 dla przypomnienia.
 
Nemezis lepiej zeby ci teraz porod wywoływali niz jesli by mieli czekac - tak jak u mnie. I wcale nie jest powiedziane ze się skończy cc - u mnie też poszło za drugim razem I NATURALNIE


Aniu serdeczne gratulacje dla ciebie i maluszka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Dzięki za wsparcie dziewczyny! Jak wspaniale że Was mam!! :) :) :) Niedługo idę na usg. Zobaczymy co powie lekarz. Już powoli się przyzwyczajam do myśli o wywołaniu. Szkoda że nie mam teraz wsparcia w mężu. Zachowuje się tak okropnie iż dziś poszłam spać na kozetkę. Nie było mi ani fajnie ani wygodnie. :(
 
Nemezis- bądz dzielna- na pewno jeszcze kilka godzinek i TY również bedziesz tuliła swój Skarb w ramionach - Pozdrawiam serdecznie i trzymam piątaski za udany poród!

oraz GRATULUJĘ AGUSI I TATRZE!!!!!!!!!! A I ZAPEWNE ANIA76 JUŻ ROZDWOJONA - DUŻO ZDRÓWKA WAM ŻYCZE-
Aniu76- wczoraj cały dzien myślami byłam z Tobą - Cmokasy dla Ciebie i Twojej rodzinki!!!!!!!!
 
reklama
Do góry