reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ROZMIARY UBRANEK, SMOCZKÓW, PAMPERSÓW ITP.....

A my właśnie przechodzimy na rozmiar 74 - co się wiąże z przyjemnością zakupów:-):-). 68 robi się maławe.
 
reklama
My też głównie 74 choć mamy w tym zapas...ale 68 jest krótkawe. Wyjątkiem jest h&m bo mamy 2 pary półśpiochów w rozmiarze 62 które Karolek nosi chyba już czwarty miesiąc a one rosną razem z nim - super!!! :) A inne w rozmiarze 68 są za krótkie, 74- trochę jeszcze za długie ale da się nosić
Pieluchy - ostatnio przeprosiliśmy się z pampami bo kupki juz nie wypływają - więc pampy 4 ale spodobały nam się bardzo te z gąsiennicą tylko że u nas nie mogę dostać - kupiłam tylko na próbę małą paczkę, dużych nie ma :(
 
Basia, bo dużo tych streczowych jest w nieoznakowanych paczkach- ja np. ani razu w oznakowanej nie kupiłam. Ale jest na to sposób- te z gąsienicą mają wzór w latawce i mają rysunek zwierzątka także z tyłu pieluszki, a stare nie mają z tyłu zwierzaka i mają wzór w listki. Jak się przyjrzysz paczce- na boku jest taki biały pasek i przez niego widać jakie pieluchy są w środku- jak widzę latawce, to biorę- ani razu się nie zawiodłam, a kupowałam w ten sposób mnóstwo razy dla bratanicy (ja im robię zapas jak jest promocja, oni raz w miesiącu są w Warszawie i ode mnie odbierają :-)), i trzy paczki dla Marty. Tych zwykłych pampersów nie cierpię...
 
o dzieki Kasiu za info-szkoda ze wczesniej nie spytalam bo wczoraj kupilismy dwie mega paki ale są niestety zwykłe:(
 
A MY UZYWAMY HUGGIES SĄ SUPER CHŁONNE,ELASTYCZNE Z TYLU.PUPA SIĘ NIE POCI,EXTRA,ALE JUZ 3-KI SA CIUT ZA MAŁE.DZIŚ KUPIŁAM 4-KI,ALE BOJE SIE ZE PRZECIEKNĄ BOKIEM.DZISIEJSZEJ NOCY MAXI JE TESTUJE,ZOBACZYMY:-) :-)
 
Kasia super sposób.. to z Pampersami. Ja też już od dawna kupuje 4 a ostatnio wszystkie z gąsiennicą wywiało ze sklepów....a tak ide przeszukiwać półki sklepowe za latawcami :-)
 
Kasiu-oczywiście obie otworzyłam żeby sprawdzić jakie są w środku :) ale trudno - następnym razem będę mądrzejsza no i w sumie nwątpię żeby mi wymienili...kupowałam w Carrefourze
 
dzięki Kasia wiem o co chodzi z tymi ksiązeczkami jak damy rade to podjedziemy choć juz mało czasu

a tak patrze i patrze ze tylko my zostały śmy w 3?az dziwne czyżby Oliwka miała sporo mniejszą pupe od rówieśników/??/
 
reklama
U nas się po prostu okazało, że rozmiar większy nie uciska tak pupy. Poza tym niezawodnym dowodem na to, że dany rozmiar jest za mały jest przeciekanie kupy tyłem pieluchy. Jak tak się dzieje to przechodzimy na numer większe i problem z głowy.:-)
 
Do góry