reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy nie-kontrolowane czyli zabawne powiedzonka,teksty,opowieści naszych Szkrabów

reklama
no nie tekstow Pszczoly to nikt nie pobije, jest niesamowita :-D:-D:-D:-D

Sorry dziewczyny, musialo byc pozno i chyba ze zmeczenia zapomnialam przetlumaczyc ..;w wolnym przekladzie gadajaca sama do siebie zuzu na kibelku to bedzie ...;wylaz kupko, szybko szybko....naprawde sie jej spieszylo
 
"Moja dloga" Dominique, masz cudowne, rewelacyjne, przebojowe dziecko :tak::-D:tak::-D Tekstami to niejednego starucha moze powalic ;-):-D;-)

Siluniu, ale niecierpliwa ta Zuzu, haha, nawet kupke poganiac musi ;-):-D:-p:-D
 
cieszę się, że bystra jest:-p
Ma po kim :tak::-) Brawo Alutko, bystrzaku jeden :tak::-)

Ostatnio myslalam, ze padniemy z moja mama. Cos tam sie pytalam Sary jak sie kto nazywa, no i pokazuje na moja mame.
Ja: Sarusiu, a to kto jest?
Sara: Yyyyyyyy (myśli przeciagajac tak to swoje yyyyyy:-p). Dziadek Polo :-p
Moja mama: Ja jestem dziadkiem Polo?? Dlaczego??:szok:
Sara: Bo maś wąsy :baffled::-p:-D

Hahaha, widziala ostatnio jak moja mama usuwala sobie kilka wloskow z nad ust i zapamietala to :-p:-D
 
Sarka ale żeś babci dowaliła:-D:-D:-D
Bedyta- brawo dla małej bystrzachy:-)

u nas nadal cisza co doprowadza mnie do istnej furii...zastanawiam sie do jakiego specjalisty sie wybrać:baffled: za to jezyk migowy opanowany do perfekcji:dry:
 
mada ee ja mowie ze i Ami sie rozgada!! ale mowi poszczegolne wyrazy czy cos??


ja przyznam sie ze jak zagladam tutaj na watek to nawet nie pamietam roznych sytuacji i rozmow niekontrolowanych :D z mala kazdy rozmawia jak z kilkuletnim dzieckiem hihi

no i ciesze sie kurde mowie wam ze mowi teraz tak ladnie i plynnie po polsku tez! bede starala sie ze wszytskich sil by tak samo bylo w usa :D
 
Moja mama: Ja jestem dziadkiem Polo?? Dlaczego??:szok:
Sara: Bo maś wąsy :baffled::-p:-D
oplułam monitor:-):-):-)
mada zobaczysz jak Cię Ami zaskoczy, przypomnij sobie pieluchy:-p
Alka gada non stop, ciekawe po kim:-p teksty w rodzaju "tak właśnie myślę", "uratuj mnie mamusiu, bo jestem za ciężka" na porządku dziennym:-p albo na koniec rozmowy potrafi komuś powiedzieć "no to wszystkiego najlepszego"
 
Sarka bosko:-):-):-) co na to babcia:-D:-D:-D

Alka rowna babeczka z niej, zawsze mozna na nia liczyc:-D:-D:-D

Mada ty sie nie stresuj, a jakie dokladnie ami mowi wyrazy bo napewno cos tam podgaduje
 
reklama
Alka rowna babeczka z niej, zawsze mozna na nia liczyc:-D:-D:-D
a co!!:-p
historyjka zmyślona w aucie w czasie powrotu z nart (wszystkie testy: Aluta)
- siedzicie wygodnie?
- no to zaczynamy: d
awno, dawno temu żyła sobie księśniczka i była baldzo nieścięśliwa bo jom umalła matka... ale wcale jom ta matka nie umalła i żiła długo i ścięśliwie... i konieć....chciecie jeście??
sikaliśmy ze smiechu, bo przejęła ton głosu od babeczki co w teletubisiach opowiada bajki
jeszcze jeden tekst z podróży, Alka siedziała za mną i kopała śniegowcami po oparciu fotela, powtórzyłam chyba z 10 razy Ala, (Alunia, Aluta) nie kop w mój fotel, a ta odpowiedziała po tym 10 razie: dobla!! i przestała kopać;-)
 
Do góry