reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

reklama
Dzięki za info. Właśnie kadrowa u mojego m nicniewie, i niewiem chyba zadzwonię na infolinię ergo hestii dopytać tylko oby tam mnie w błąd nie wprowadzili
I jak tam? Dowiedziałaś się coś z tym ubezpieczeniem? [emoji6]
Oj oby [emoji176][emoji176] teraz na spokojnie czekając obiecałam sobie że nie będę robiła testów a zrobię bete jak mi sie spozni
Trzymam kciuki za pozytyw [emoji110]
@Aneczka85_01 tutaj jeszcze masz fotkę z Rewala, nawet morze uchwyciłam[emoji14] ogólnie słonecznie, jakoś w połowie Rewala pokazały się chmury Zobacz załącznik 998868
Ale Ci zazdroszczę, że masz tak blisko do morza [emoji6]
Wiem, że ludzie z północy narzekają, że mają daleko w góry, a ci z południa nad morze, ale za to macie jedno z tych dwóch na codzień. A ja na samym środku, więc i w góry i nad morze jechać trzeba, a to cała wyprawa. Nie że pół godziny godzina i się jest [emoji53]
 
Hej laski ja dziś mam 3dc i o dziwo @ mnie zalewa w niedzielę umierałam prawie na IP wyladowalam wczoraj ciut słabo jeszcze a dziś totalnie bez żadnego bólu i dyskomfortu tylko że sporo niestety
Ale się cieszę nowy cykl nowe podejście może już niebawem się uda :)
Za was wszystkie ciągle też trzymam kciuki i czekam na swoje i wasze fasolki :)
 
Hej laski ja dziś mam 3dc i o dziwo @ mnie zalewa w niedzielę umierałam prawie na IP wyladowalam wczoraj ciut słabo jeszcze a dziś totalnie bez żadnego bólu i dyskomfortu tylko że sporo niestety
Ale się cieszę nowy cykl nowe podejście może już niebawem się uda :)
Za was wszystkie ciągle też trzymam kciuki i czekam na swoje i wasze fasolki :)
Super, że już lepiej się czujesz. U mnie już po @, wiec teraz odliczam do płodnych [emoji16] pamiętaj, że w tym cyklu nam się uda, będziemy razem testować na początku sierpnia [emoji16]
Ogólnie trochę kłuje mnie dziś jajnik, ale śluzu płodnego jeszcze nie ma, a ten akurat mam zawsze. Mam nadzieję, że to jeszcze nie owu [emoji848]
 
Super, że już lepiej się czujesz. U mnie już po @, wiec teraz odliczam do płodnych [emoji16] pamiętaj, że w tym cyklu nam się uda, będziemy razem testować na początku sierpnia [emoji16]
Ogólnie trochę kłuje mnie dziś jajnik, ale śluzu płodnego jeszcze nie ma, a ten akurat mam zawsze. Mam nadzieję, że to jeszcze nie owu [emoji848]
Ja bym tak chciała prezent na urodziny na 5 sierpnia piękny wynik bety bo w testy już nie wierzę 2 sztuki mnie oszukały
Ale wiem że.to za wcześnie bo ok 23dc by był dopiero chyba że owu przyspieszy po clo i wszystko będzie możliwe
Cuda czasem się zdarzają
 
Ja bym tak chciała prezent na urodziny na 5 sierpnia piękny wynik bety bo w testy już nie wierzę 2 sztuki mnie oszukały
Ale wiem że.to za wcześnie bo ok 23dc by był dopiero chyba że owu przyspieszy po clo i wszystko będzie możliwe
Cuda czasem się zdarzają
Piękny prezent byś dostała [emoji6] A zazwyczaj jak długie masz cykle?
 
reklama
Witam :-)

Paola jeszcze nie byliśmy w kadrach z braku czasu. Jak sprawdzimy dam znać.

Ja dziś w pracy byłam. Umeczona strasznie.
Narazie jestem w zawieszeniu poczekam co mi lekarz w czwartek powie. Plamienia /krwawienia mam nadal :-(
 
Do góry