reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

reklama
Ja czekam na @, dwie aplikacje pokazują mi termin na dzisiaj, a trzecia na za trzy dni dopiero[emoji848]. Poza tym, ze piersi bolą mnie jak cholera i to od dobrego tygodnia, jak nie więcej, to nie czuję żadnych symptomów przyjścia tej @. Zaczynam się bać, ze przesunie mi się tak, jak w zeszłym miesiącu [emoji53] bardzo bym tego nie chciała[emoji17]
A może jednak fasolka:)?
 
Tez Wam szwankują powiadomienia? Wchodzę w powiadomienia i mam jakieś sprzed 10h[emoji50] a jak wchodzę w tematy, w których się udzielałam, to normalnie wszystko się pokazuje
IMG_0037.JPG
 
Mi powiadomienia nigdy nie przychodziły[emoji17] ale jak wchodziłam w powiadomienia na aplikacji (mam na myśli ten dzwoneczek w prawym dolnym rogu), to normalnie wszystko było, a teraz nawet to się nie aktualizuje i ciagle jakieś powiadomienia sprzed 10h[emoji17]
 
reklama
Dziś od 3 w nocy nie śpię boli mnie podbrzusze u niedobrze mi . Wizytę mam we wtorek. Tu moje pytanie Dzwonić do gina żeby mnie przyjął wcześniej czy jakoś przepekac do wtorku w pracy.
Wzięłam nospe
 
Do góry