reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

reklama
Nie wszyscy czują tak wczesnie. Niektóre dopiero po 20tc, niektórym sie wydaje że czują a to np.bączki idą.
Ja sie zorientowałam kiedys ze kopie jak dostalam pod żebra że nie mogłam oddechu złapać [emoji23][emoji23][emoji23] to był 8mc
Ja się hoje że coś jest nie tak. Ruchów nie czuję jeszcze. Myślałam że to już ale to chyba jelita
 
Za 10 dni mam planowaną @ oczywicie korci mnie na testy ale o t te dałam że nie zrobię od kiedy robię betę wychodzi.0.200 czy może jak bym jutro rano poszła na bete to jej nawet minimalne zwiększenie da mi jakiś spokuj wewnętrzny czekania do tej @i nie robienie. Testów myślicie że mogę zrobić bete
Podziel się, jaki dylemat
 
Za 10 dni mam planowaną @ oczywicie korci mnie na testy ale o t te dałam że nie zrobię od kiedy robię betę wychodzi.0.200 czy może jak bym jutro rano poszła na bete to jej nawet minimalne zwiększenie da mi jakiś spokuj wewnętrzny czekania do tej @i nie robienie. Testów myślicie że mogę zrobić bete

Myślę, ze jednak najlogiczniej będzie wstrzymać się jeszcze kilka dni, nawet z betą. Teraz może Ci nie wyjść nic więcej, załamiesz się, a później @ jednak nie przyjdzie i okaże się, ze stres był niepotrzebny :)
 
Dzięki dziewczyny kurcze nie wiem jakk wytrzymam ale staram się dotrzymywac swojej obietnicy z testami [emoji23][emoji23]
 
U mnie najprawdopodobniej dzisiaj lub jutro będzie pierwszy dzień nowego cyklu, bo miałam jakieś pojedyncze brązowe pasmo na papierze. I co dziwne dość mocno boli mnie brzuch, a zazwyczaj takie bóle mnie omijają. Jednak każdy cykl jest inny
 
reklama
Do góry