reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

Dziś od 3 w nocy nie śpię boli mnie podbrzusze u niedobrze mi . Wizytę mam we wtorek. Tu moje pytanie Dzwonić do gina żeby mnie przyjął wcześniej czy jakoś przepekac do wtorku w pracy.
Wzięłam nospe
Lepiej zadzwoń i poproś o wcześniejszą wizytę, powiedz, że się bardzo paskudnie czujesz i się niepokoisz, czy wszystko jest w porządku. Tym bardziej po wczorajszej akcji. Myślę, że nie powinien robić problemu w takiej sytuacji.

Podbrzusze boli od rozciągającej się macicy i tutaj niewiele da się pomóc, ale na mdłości mi pomagała lodowata woda z dużą ilością cytryny. Ewentualnie jeżeli tak mega, mega Ci niedobrze i nic nie pomaga i funkcjonować nie możesz, to poproś lekarza, to coś Ci na te mdłości przepisze, bo jeżeli się dobrze orientuję, to są takie syropy dla ciężarnych.
 
reklama
Lepiej zadzwoń i poproś o wcześniejszą wizytę, powiedz, że się bardzo paskudnie czujesz i się niepokoisz, czy wszystko jest w porządku. Tym bardziej po wczorajszej akcji. Myślę, że nie powinien robić problemu w takiej sytuacji.

Podbrzusze boli od rozciągającej się macicy i tutaj niewiele da się pomóc, ale na mdłości mi pomagała lodowata woda z dużą ilością cytryny. Ewentualnie jeżeli tak mega, mega Ci niedobrze i nic nie pomaga i funkcjonować nie możesz, to poproś lekarza, to coś Ci na te mdłości przepisze, bo jeżeli się dobrze orientuję, to są takie syropy dla ciężarnych.
Tylko w 2 trymestrze miały się skończyć.
 
Dziś od 3 w nocy nie śpię boli mnie podbrzusze u niedobrze mi . Wizytę mam we wtorek. Tu moje pytanie Dzwonić do gina żeby mnie przyjął wcześniej czy jakoś przepekac do wtorku w pracy.
Wzięłam nospe

Kochana, lepiej dzwon, faktycznie po wczorajszej akcji plus przy tych nocnych problemach lepiej szybciej wszystko skonsultować
 
Dziś od 3 w nocy nie śpię boli mnie podbrzusze u niedobrze mi . Wizytę mam we wtorek. Tu moje pytanie Dzwonić do gina żeby mnie przyjął wcześniej czy jakoś przepekac do wtorku w pracy.
Wzięłam nospe
Lepiej zadzwoń i przełóż na wcześniej nawet na dzis. Lepiej dmuchać na zimne
 
Tak stanowczo lepiej zadzwonić tak na wszelki wypadek ja bym sobie poszła. Na beetw ale to stanowczo za wcześnie [emoji23][emoji23] ale. Już mnie korci strasznie ale tak jak sobie obiecałam testów nie będę robić
Dziś od 3 w nocy nie śpię boli mnie podbrzusze u niedobrze mi . Wizytę mam we wtorek. Tu moje pytanie Dzwonić do gina żeby mnie przyjął wcześniej czy jakoś przepekac do wtorku w pracy.
Wzięłam nospe
 
Tylko w 2 trymestrze miały się skończyć.
Mnie do tej pory czasami ciągnie podbrzusze, ale już nie tak mocno. A i mdłości powróciły. Jeżeli Cię to niepokoi, to pójdź wcześniej do lekarza upewnić się, że jest wszystko w porządku. Najważniejsze, żeby się nie denerwować.
 
Umówiłam się dzisiaj na 18 w szpitalu gdzie rodziłam. Mój gin tam pracuje.
Mnie do tej pory czasami ciągnie podbrzusze, ale już nie tak mocno. A i mdłości powróciły. Jeżeli Cię to niepokoi, to pójdź wcześniej do lekarza upewnić się, że jest wszystko w porządku. Najważniejsze, żeby się nie denerwować.
 
Hej dziewczyny,

Marta niestety mdłości poranne i tylko na początku to często mit mogą być o każdej porze i niestety cała ciąże, ale wszystko zawsze warto sprawdzić dobrze ze się umowilas na wizytę szybciej.

Ja dziś o 20 mam wizytę u gina i mega stres plamie krwią ciągle i dziś jeszcze zaczęła mi krew z nosa lecieć, ehh jyz nie mam siły sama na siebie.
 
reklama
Hej dziewczyny,

Marta niestety mdłości poranne i tylko na początku to często mit mogą być o każdej porze i niestety cała ciąże, ale wszystko zawsze warto sprawdzić dobrze ze się umowilas na wizytę szybciej.

Ja dziś o 20 mam wizytę u gina i mega stres plamie krwią ciągle i dziś jeszcze zaczęła mi krew z nosa lecieć, ehh jyz nie mam siły sama na siebie.
Trzymam kciuki. Krew z nosa też mi często leci. Ponoć w ciąży to norma i mam zapchany nos od początku.
 
Do góry