reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

Ok 30 dni ale jestem na clo i różnie to ostatnio bywa ostatni cykl miałam 26 dni wcześniejszy 28 jeszcze wcześniejszy 27 więc zobaczymy
O właśnie i teraz Ci zazdroszczę tych krótszych cykli, kiedyś się cieszyłam, że mam 30-32, ale teraz przy staraniach każdy dzień na wagę złota [emoji16]

Miłego dnia wszystkim [emoji6]
 
reklama
Na samej górze jest z przed wczoraj po środku wczoraj na dole dziś nie wiem już czy ona jaśniej czy nie dziś 18 dc owu podobno była 14
1563340881572.jpeg
 
Jadę do pracy Boże jak mi się nie chce jak macie trochę siły dajcie trochę
Matko środa dopiero a ja mam taki tydzień zajechany że aż się boje jak ja go ogarne.
Ale są też plusty mąż zmienił sobie zmianę i się dogadał z kierownikiem teraz 2 tygodnie będę go miała w domu w sensie takim że na rano do pracy pójdzie skończy o 16 i jak ja wrócę z pracy będzie komu się wyżalić i z kim porozmawiać a nie sama w 4 ścianach bo już wariacji dostaje z tymi staraniami.
Niby staram się nie myśleć ale w pracy gdzie mam kontakt z ludźmi wiele razy na dzień panie z brzuszkiem kolorowe wózki dla dzieciaczków noworodki. Jak tu nie zwariować gdy się człowiek stara a nie wychodzi


Miłego i spokojnego dnia wszystkim życzę :)
 
Hej wzięłam dziś wolne, poszłam z synem na zakupy do mięsnego i, zemdlalam, ale wstyd, panie mi dały krzesło wodę i chciały karetkę wzywać. Siedziałam tam z 30 minut. Odrowadzily mnie do domu położyłam się i zwymiotowalam. Masakra już mi lepiej ale leżę i odpoczywam.
 
Ale Ci zazdroszczę, że masz tak blisko do morza [emoji6]
Wiem, że ludzie z północy narzekają, że mają daleko w góry, a ci z południa nad morze, ale za to macie jedno z tych dwóch na codzień. A ja na samym środku, więc i w góry i nad morze jechać trzeba, a to cała wyprawa. Nie że pół godziny godzina i się jest [emoji53]

Lubię generalnie nasze miejsce zamieszkania, bo blisko do morza (które jednak zawsze bardziej kochałam od gór) i do Berlina blisko[emoji173]️
 
Hej wzięłam dziś wolne, poszłam z synem na zakupy do mięsnego i, zemdlalam, ale wstyd, panie mi dały krzesło wodę i chciały karetkę wzywać. Siedziałam tam z 30 minut. Odrowadzily mnie do domu położyłam się i zwymiotowalam. Masakra już mi lepiej ale leżę i odpoczywam.

O mamo[emoji50] uważaj na siebie, dobrze ze babeczki się Tobą zajęły, bo mogło być różnie. A syn pewnie przerażony sytuacją
 
Ja czekam na @, dwie aplikacje pokazują mi termin na dzisiaj, a trzecia na za trzy dni dopiero[emoji848]. Poza tym, ze piersi bolą mnie jak cholera i to od dobrego tygodnia, jak nie więcej, to nie czuję żadnych symptomów przyjścia tej @. Zaczynam się bać, ze przesunie mi się tak, jak w zeszłym miesiącu [emoji53] bardzo bym tego nie chciała[emoji17]
 
reklama
Cześć dziewczyny, ostatnio mało się odzywam, bo się czuję chu***o. Ciśnienie mi tak bardzo skacze, że ciężko jest mi się ogarnąć. Dzisiaj byłam na wizycie kontrolnej i dostałam leki na nadciśnienie na stałę i co 6 godzin mam pomiary robić. Poza tym jest wszystko w porządku, Marcel ma już 2300g, więc szykuje się spory chłopak.
 
Do góry