reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

reklama
Kochana ja tam nic nie widzę ale jeszcze masz czas więc cierpliwości!
Co do bolących piersi to ja bym się cieszyła gdyby mnie nie bolały ale zaczynają już powoli bolec 20dc.

Nawet nie mow[emoji85] ja tu dziewczynom od dwóch tygodni płaczę, ze tak bardzo bolą mnie piersi, ze wytrzymać nie idzie[emoji85] tylko mnie niestety zaczęły bolec ok 12dc[emoji22]
 
Nawet nie mow[emoji85] ja tu dziewczynom od dwóch tygodni płaczę, ze tak bardzo bolą mnie piersi, ze wytrzymać nie idzie[emoji85] tylko mnie niestety zaczęły bolec ok 12dc[emoji22]
Mnie też zawsze bolą od owu do samej @. I z 1dc zmiana piersi przestają boleć i zaczyna się jazda z brzuchem
 
Paola bez żartów naprawdę zacznę patrzeć w gwiazdy [emoji16][emoji312]

Rose współczuję przeżyć ale to dobrze świadczy że masz szacunek do ciężko zarabiamych pieniędzy.

Inofem ja wł biorę. Pytałam dr na wizycie pow że mogę brać ( bo kupiłam na wł rękę j brałam po 2 saszetki) ale po 1 saszetce.

Dziś 16 dc dalej czysto bez plamien [emoji16] oby tylko @ przyszła ładnie nie przeciagala się.
 
Pokazało mi się takie coś jakoś 2 minuty po
Wiem dużo mi zostało bo 9 dni ale bolą mnie skutki a przez 2 dni bardzo balaly mnie jajniki tak że w pewnym momencie miałam problem czym kolwiek
Wiesz co to jest za wcześnie na test [emoji6] musisz uzbroic się w cierpliwość, bo nawet na ulotce jest napisane, że wykrywają wczesną ciążę od 7 dni po zapłodnieniu [emoji6] poczekaj ze spokojem chociaż do poniedziałku i wtedy sprawdź. Wiem, ze łatwo się mówi i wiem, że jak czekasz to doszukujesz się tej ciąży jak tylko możesz, ale niestety, czasu nie przeskoczymy [emoji53]
 
Cześć dziewczyny! O 5 rano wiozłam do Katowic teściów na pociąg bo jadą nad morze, teraz siedzę w kolejce na bete.. chyba nigdy się nie wyśpię [emoji20][emoji20] boli mnie dziś strasznie brzuch i w głowie tylko czarne scenariusze.. wczoraj miałam termin @ i ciagle chodzę zaglądam czy na pewno nie przyszła..pogoda też nie sprzyja, jest tak brzydko i deszczowo, że wskakuje do łóżka od razu jak wrócę! (Ale wcześniej wstawię sobie do gotowania rosół- mogłabym jeść codziennie tak mnie wzięło [emoji23])
Jak Wy się macie? [emoji6] miłego dnia! [emoji8]
 
reklama
Cześć dziewczyny! O 5 rano wiozłam do Katowic teściów na pociąg bo jadą nad morze, teraz siedzę w kolejce na bete.. chyba nigdy się nie wyśpię [emoji20][emoji20] boli mnie dziś strasznie brzuch i w głowie tylko czarne scenariusze.. wczoraj miałam termin @ i ciagle chodzę zaglądam czy na pewno nie przyszła..pogoda też nie sprzyja, jest tak brzydko i deszczowo, że wskakuje do łóżka od razu jak wrócę! (Ale wcześniej wstawię sobie do gotowania rosół- mogłabym jeść codziennie tak mnie wzięło [emoji23])
Jak Wy się macie? [emoji6] miłego dnia! [emoji8]
Pobolewanie podbrzusza jest związane z powiększającą się macicą, jeśli nie towarzyszą temu żadne inne objawy i nie boli bardzo mocno to jest ok [emoji6] trzymam kciuki za piękny przyrost, o której będziesz miała wyniki? [emoji4]

Ja dzisiaj miałam rano doła emocjonalnego, nie wyspałam się, nic mi się nie chciało. Ale świadomość, że przede mną 4 dni wolnego dodała mi sił [emoji16] mam nadzieję, że jakoś przetrwam ten dzień, chociaż wolałabym leżeć w łóżku [emoji849] a jeszcze po południu gości mamy...
 
Do góry