reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

No to super, że u Ciebie tak fajnie do tego podeszli [emoji4] od razu lepiej się pracuje jak ma się fajnego kierownika z dobrym podejściem.
A z tym L4 to nie mam pojęcia jak lepiej, niech się wypowiedzą dziewczyny co tak "leciały na dwa fronty" ([emoji23]). Ja bym brała u tego u którego będę do końca ciąży.
A w ogóle jesteś już na kwietniówkach? Ja jakoś się tam nie mogę odnaleźć póki co [emoji16]
I w końcu dobre podejście! [emoji4] Polecam poza staraniami popatrzeć w gwiazdy, mi trzy spadły dzień przed owu i efekt od razu [emoji23]

Napisałam jedną wiadomość tam ale mam wrażenie, że dziewczyny są Hmm zamknięte na nowe osoby, mają już swoje grono i jakoś tak tez nie mogę się tam wbić [emoji23]
 
reklama
Witam wieczorem,

Mam dziś podły dzień[emoji17] jestem po rozmowie z kobietą z firmy z którą współpracujemy i jestem po prostu na maksa roztrzęsiona. Nie chce nazywać sprawy po imieniu, ale chodzi o finanse, wiadomo. A ja jestem z tych, którzy zbyt szanują pieniądze, żeby przechodzić koło niektórych spraw obojętnie... no i mam dzień (jak nie cały tydzień) z głowy.

Wróciłam taka rozwalona emocjonalnie do domu i gdzieś po dwoch godzinach zorientowałam się, ze zapomniałam zakupów z samochodu. Ale pojawił się problem, bo nie mogłam znaleźć kluczyków. Wszyscy szukaliśmy ich chyba z 40 minut... patrzcie, gdzie je znalazłam. Aż musiałam zrobić zdjęcie na pamiątkę hahah. Ale przynajmniej wiem, ze mam uczciwych sąsiadów[emoji23]

A rtg dziś nie zrobiłam, bo u kobiet w wieku rozrodczym rentgen robią tylko od 2. do 10. dnia cyklu.

Zobacz załącznik 1009765
No to ale kobieta na Ciebie podziałała, że aż kluczyków zapomniałaś [emoji53] odpocznij teraz i pamiętaj, że na świecie są ludzie i parapety. Niestety [emoji849]
Napisałam jedną wiadomość tam ale mam wrażenie, że dziewczyny są Hmm zamknięte na nowe osoby, mają już swoje grono i jakoś tak tez nie mogę się tam wbić [emoji23]
Może z czasem się rozkręci [emoji848] ale o tak najlepiej jest tutaj [emoji3590]
 
Witam wieczorem,

Mam dziś podły dzień[emoji17] jestem po rozmowie z kobietą z firmy z którą współpracujemy i jestem po prostu na maksa roztrzęsiona. Nie chce nazywać sprawy po imieniu, ale chodzi o finanse, wiadomo. A ja jestem z tych, którzy zbyt szanują pieniądze, żeby przechodzić koło niektórych spraw obojętnie... no i mam dzień (jak nie cały tydzień) z głowy.

Wróciłam taka rozwalona emocjonalnie do domu i gdzieś po dwoch godzinach zorientowałam się, ze zapomniałam zakupów z samochodu. Ale pojawił się problem, bo nie mogłam znaleźć kluczyków. Wszyscy szukaliśmy ich chyba z 40 minut... patrzcie, gdzie je znalazłam. Aż musiałam zrobić zdjęcie na pamiątkę hahah. Ale przynajmniej wiem, ze mam uczciwych sąsiadów[emoji23]

A rtg dziś nie zrobiłam, bo u kobiet w wieku rozrodczym rentgen robią tylko od 2. do 10. dnia cyklu.

Zobacz załącznik 1009765
Współczuję jeśli chodzi o Twoje problemy i mam nadzieję że szybko znikną. Już Ty sobie tam zrobisz porządek!

A jeśli chodzi o Twoje przygody to są najlepsze [emoji23] ważne że wszystko się dobrze skończyło.
No to super, że u Ciebie tak fajnie do tego podeszli [emoji4] od razu lepiej się pracuje jak ma się fajnego kierownika z dobrym podejściem.
A z tym L4 to nie mam pojęcia jak lepiej, niech się wypowiedzą dziewczyny co tak "leciały na dwa fronty" ([emoji23]). Ja bym brała u tego u którego będę do końca ciąży.
A w ogóle jesteś już na kwietniówkach? Ja jakoś się tam nie mogę odnaleźć póki co [emoji16]
I w końcu dobre podejście! [emoji4] Polecam poza staraniami popatrzeć w gwiazdy, mi trzy spadły dzień przed owu i efekt od razu [emoji23]
No właśnie słyszałam że jeszcze w tym tygodniu mają gwiazdy popadać [emoji3059] chyba sobie zapodam winko na balkonie po pracy i będę się wypatrywac. Choć przy takiej pogodzie i znając moje szczęście będzie zachmurzone niebo [emoji23]
Zakażenie układu moczowego :D u mnie niestety prawdopodobnie piasek na nerkach, bo antybiotyk średnio pomaga :/
A wiesz że może być? Mam z tym często problemy. Tzn z nerkami, kamienie na nerce. Wczoraj właśnie zaczęła mnie boleć i zjadlam od razu furaginke i fitolizyne. Może to ma jakis związek... Choć niedawno robiłam crp wszystko było w normie. Ni nie wiem.

Ale jestem dobrze nastawiona :D co nas nie zabije to nas wzmocni [emoji106]
 
Hej dziewczyny powiedzcie widzicie coś? Malutkiego coś mi przmeknelo przez oczy ale nie wiem
Snapchat-502310405.jpeg
Zobacz załącznik 1009803
 
Współczuję jeśli chodzi o Twoje problemy i mam nadzieję że szybko znikną. Już Ty sobie tam zrobisz porządek!

A jeśli chodzi o Twoje przygody to są najlepsze [emoji23] ważne że wszystko się dobrze skończyło.No właśnie słyszałam że jeszcze w tym tygodniu mają gwiazdy popadać [emoji3059] chyba sobie zapodam winko na balkonie po pracy i będę się wypatrywac. Choć przy takiej pogodzie i znając moje szczęście będzie zachmurzone niebo [emoji23] A wiesz że może być? Mam z tym często problemy. Tzn z nerkami, kamienie na nerce. Wczoraj właśnie zaczęła mnie boleć i zjadlam od razu furaginke i fitolizyne. Może to ma jakis związek... Choć niedawno robiłam crp wszystko było w normie. Ni nie wiem.

Ale jestem dobrze nastawiona :D co nas nie zabije to nas wzmocni [emoji106]

Kwota, o która się nie zgadzamy, na całe szczęście nie jest jakaś wielka, ale mimo wszystko wyprowadziło mnie to z równowagi :/

O, no widzisz, to zdecydowanie może mieć związek z układem moczowym. Ja crp tez mam w normie, ale jednak coś musi być na rzeczy, skoro co chwile cierpię. Czekam teraz na usg, mam termin na NFZ jakoś na październik. Ale nie spieszy mi się szczególnie, mogę sobie poczekac
 
Pokazało mi się takie coś jakoś 2 minuty po
Wiem dużo mi zostało bo 9 dni ale bolą mnie skutki a przez 2 dni bardzo balaly mnie jajniki tak że w pewnym momencie miałam problem czym kolwiek
Jakby minimalny cień był. Ale szczerze mówiąc, może po prostu przebijać kreska spod spodu[emoji53] a ile masz do @? Może po prostu za wcześnie
 
reklama
Pokazało mi się takie coś jakoś 2 minuty po
Wiem dużo mi zostało bo 9 dni ale bolą mnie skutki a przez 2 dni bardzo balaly mnie jajniki tak że w pewnym momencie miałam problem czym kolwiek

Nie sugerowałabym się ani kreską ani jej brakiem na ponad tydzień przed terminem @. Musisz poczekać.
Mnie piersi bolą od owulacji (do @ mam 3-5 dni), a wiem, ze w ciąży nie jestem, dlatego niestety ból nie musi oznaczać ciąży, nawet taki na długo przed okresem. Oczywiście u Ciebie może się skończyć to dwiema kreskami, czego bardzo Ci życzę, ale na razie nie ma co się nakręcać
 
Do góry