reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

Cześć Wam! Ja właśnie oddałam krew do badań i pędzę do domu brać się za porządki [emoji39]
@RoseGold i jak po usg? Mam nadzieje, ze wszystko w porządku [emoji6]
@Isasza4444 ja nadal wierze, ze ta @ nie przyjdzie, miało być tak pięknie, jak sytuacja?
@adzik cudownych wakacji Ci życzę [emoji8] Trzymam mocno kciuki żeby się udało! [emoji110]
@paola425 jak tam się dzisiaj czujecie?[emoji8]
 
reklama
Trzymajcie kciuki żeby mi dała te skierowania [emoji23]

Dostaliśmy że szkoły druk do wypełnienia czy zgadzamy się na coroczna fluoryzacje i proszą o kartę szczepień i bilansu 6 latka.
Nie wiem co z tym fluorem chyba stomatologa zapytam


Dostałam [emoji4]

Ostatnio mam takiego fizycznego i psychicznego dola. Nic mi się nie chce dosłownie. Tęsknię za praca. Chociaż szefostwo ma za uszami cała kadra jest zajebista i trzymamy że sobą.
 
Ostatnia edycja:
@RoseGold samej mi będzie przykro jak @ przyjdzie [emoji849] jak tam po usg? Może to nie przypadek z tą porcelana??

@MartaSx mam to samo idę kupię niby nic i lżejsza o stowe [emoji849]. Dobrze ze dostałaś skierowania super :-)

@MamaM123 oj mam to samo doba za krótka ale kiedyś zawsze myślałam że wolę żeby była dłuższą aż nie usłyszałam wypowiedzi bodajże Pana prokopa w ddt " nie życzę kobietom aby doba była dłuższa bo wcale więcej nie odpoczną tylko będą więcej robić" i chyba by tak było [emoji23][emoji23]

@Olineekg dziękuję. Dziś narazie czysto i nic nie boli ale przypuszczam że wieczorem się zacznie.

@adzik wypoczywaj i relaksuj się bo pamiętaj wracasz w dwupaku i już potem będą noce zarwane [emoji23][emoji23][emoji3059]

Ja od rana dobrze. Synek poszedł w super humorze do przedszkola (rok temu zazwyczaj rano płakał w tym roku zmiana na plus). Ja usiłuje ogarniać dom, wł walczę z "potworami" za łóżkiem (czego tam nie ma [emoji23][emoji23]).
 
Hej Wam [emoji6]
Ja dziś mam ten dzień, że z kanapy się chyba nie ruszę [emoji53]

@Isasza4444 jak tam sytuacja? Trzymam kciuki żeby objawy na @ stały się objawami na jej dłuższy brak [emoji3059]
Cześć Wam! Ja właśnie oddałam krew do badań i pędzę do domu brać się za porządki [emoji39]
@RoseGold i jak po usg? Mam nadzieje, ze wszystko w porządku [emoji6]
@Isasza4444 ja nadal wierze, ze ta @ nie przyjdzie, miało być tak pięknie, jak sytuacja?
@adzik cudownych wakacji Ci życzę [emoji8] Trzymam mocno kciuki żeby się udało! [emoji110]
@paola425 jak tam się dzisiaj czujecie?[emoji8]
Podziwiam, że po pobraniu tak dobrze się czujesz, że idziesz sobie sprzątać [emoji16] ja wczoraj miałam dzień wyjęty z życia, a dziś wcale nie zapowiada się lepiej...
Nie wyspałam się w ogóle i znowu w głowie mi się kręci [emoji53] Aż pies nas zaczął pilnować i leży z głową na moim brzuchu [emoji7] no przecudowny widok [emoji3590]
Trzymajcie kciuki żeby mi dała te skierowania [emoji23]

Dostaliśmy że szkoły druk do wypełnienia czy zgadzamy się na coroczna fluoryzacje i proszą o kartę szczepień i bilansu 6 latka.
Nie wiem co z tym fluorem chyba stomatologa zapytam


Dostałam [emoji4]

Ostatnio mam takiego fizycznego i psychicznego dola. Nic mi się nie chce dosłownie. Tęsknię za praca. Chociaż szefostwo ma za uszami cała kadra jest zajebista i trzymamy że sobą.
Ooo czyli zamiast podwójnie do gina to potem można od rodzinnej normalnie brać? Nie robiła problemów? [emoji6]

A z tą fluoryzacją faktycznie pogadaj ze stomatologiem Waszym. Ja nie jestem do końca przekonana czy to takie dobre [emoji849] chociaż wiem, że we wszystkich szkołach właśnie to robią [emoji848]
 
Hej dziewczyny ja już siedzę w szkole rachunkowość finansowa i biuro rachunkowe dziś cały dzień w zadaniach do egzaminu powiem mam szczerze mam straszny dylemat mam przed sobą maturę ale czuję i wiem że nie dam rady z matematyka chodź nie wiem jak bym. Siedziała i się uczyła wręcz kuła na pamięć to nic nie da a zjem nie potrzebie wiele stresów każdy mówi że co ci szkodzi spróbować a to mi szkodzi że wiem jakie stresy mnie to będzie kosztować. A stres badzo źle odbija się na moim zdoriu jak. Miałam 12 lat miałam prawdopodobieństwo wrzodów właśnie przed stres. Biegunki. Wymioty brak chęci na co kolwiek niesamowity ból brzucha i tym podobne mama chce bym ją napisała ale ja nie widzę siebie na maturze nie wiem kompletnie co mam robić po tym tech mam 2 egzaminy technika ekonomisty tak że już coś fajnego. Mam już kilka certyfikatów z praktyk czy z pracy na różnych programach księgowych mam dużą wiedzę jeśli chodzi o to po szkole będę pracowała nad firma taty i będę chciała w niech dużo działać nie czuje żadnej potrzeby na studia bo nie widzę siebie tam wiem nie wiem do. Końca września składam deklaracje a ja jest w czarnej wielkiej kropce i nie wiem już nic stres napewno też nie pomoże w staraniach o malucha
 
@RoseGold samej mi będzie przykro jak @ przyjdzie [emoji849] jak tam po usg? Może to nie przypadek z tą porcelana??

@MartaSx mam to samo idę kupię niby nic i lżejsza o stowe [emoji849]. Dobrze ze dostałaś skierowania super :-)

@MamaM123 oj mam to samo doba za krótka ale kiedyś zawsze myślałam że wolę żeby była dłuższą aż nie usłyszałam wypowiedzi bodajże Pana prokopa w ddt " nie życzę kobietom aby doba była dłuższa bo wcale więcej nie odpoczną tylko będą więcej robić" i chyba by tak było [emoji23][emoji23]

@Olineekg dziękuję. Dziś narazie czysto i nic nie boli ale przypuszczam że wieczorem się zacznie.

@adzik wypoczywaj i relaksuj się bo pamiętaj wracasz w dwupaku i już potem będą noce zarwane [emoji23][emoji23][emoji3059]

Ja od rana dobrze. Synek poszedł w super humorze do przedszkola (rok temu zazwyczaj rano płakał w tym roku zmiana na plus). Ja usiłuje ogarniać dom, wł walczę z "potworami" za łóżkiem (czego tam nie ma [emoji23][emoji23]).
U nas było tak że Oli uwielbiał przedszkole i dzieci i kiedy po niego przychodziłam za szybko to był wręcz oburzony że dlaczego tak szybko. To dobrze że mu się zaczęło podobać, zawsze to ulga dla rodzica.
Hej Wam [emoji6]
Ja dziś mam ten dzień, że z kanapy się chyba nie ruszę [emoji53]

@Isasza4444 jak tam sytuacja? Trzymam kciuki żeby objawy na @ stały się objawami na jej dłuższy brak [emoji3059]
Podziwiam, że po pobraniu tak dobrze się czujesz, że idziesz sobie sprzątać [emoji16] ja wczoraj miałam dzień wyjęty z życia, a dziś wcale nie zapowiada się lepiej...
Nie wyspałam się w ogóle i znowu w głowie mi się kręci [emoji53] Aż pies nas zaczął pilnować i leży z głową na moim brzuchu [emoji7] no przecudowny widok [emoji3590]Ooo czyli zamiast podwójnie do gina to potem można od rodzinnej normalnie brać? Nie robiła problemów? [emoji6]

A z tą fluoryzacją faktycznie pogadaj ze stomatologiem Waszym. Ja nie jestem do końca przekonana czy to takie dobre [emoji849] chociaż wiem, że we wszystkich szkołach właśnie to robią [emoji848]
Można, jasne że można. Z rodzinnymi to różnie bywa. Moja akurat jest taka że o co ja nie poproszę to mi da [emoji23] z nią mam akurat bardzo dobrze. Wiem że rodzinny może nawet wypisać l4 ciążowe nie musi to być gin.
Hej dziewczyny ja już siedzę w szkole rachunkowość finansowa i biuro rachunkowe dziś cały dzień w zadaniach do egzaminu powiem mam szczerze mam straszny dylemat mam przed sobą maturę ale czuję i wiem że nie dam rady z matematyka chodź nie wiem jak bym. Siedziała i się uczyła wręcz kuła na pamięć to nic nie da a zjem nie potrzebie wiele stresów każdy mówi że co ci szkodzi spróbować a to mi szkodzi że wiem jakie stresy mnie to będzie kosztować. A stres badzo źle odbija się na moim zdoriu jak. Miałam 12 lat miałam prawdopodobieństwo wrzodów właśnie przed stres. Biegunki. Wymioty brak chęci na co kolwiek niesamowity ból brzucha i tym podobne mama chce bym ją napisała ale ja nie widzę siebie na maturze nie wiem kompletnie co mam robić po tym tech mam 2 egzaminy technika ekonomisty tak że już coś fajnego. Mam już kilka certyfikatów z praktyk czy z pracy na różnych programach księgowych mam dużą wiedzę jeśli chodzi o to po szkole będę pracowała nad firma taty i będę chciała w niech dużo działać nie czuje żadnej potrzeby na studia bo nie widzę siebie tam wiem nie wiem do. Końca września składam deklaracje a ja jest w czarnej wielkiej kropce i nie wiem już nic stres napewno też nie pomoże w staraniach o malucha
Ja to matol jestem z matmy serio. Mój rocznik akurat nie pisał matury z matmy i DZIĘKI BOGU bo bym nie zdała. Poszłam na studia polosnistyczne z myślą że nie będzie matmy a tam zonk logika, ułamki itp. Mąż moj mi tłumaczył do egzaminu, ja ryczalam a on prawie mi natrzaskal książka po głowie. Ja mam straszne braki. Najprostrzego działania nie zrobię. Za to m jest typowo umysłem ścisłym i zawsze on mi tłumaczył i uczył. Może poszłabym na jakieś korki albo coś.
 
Witam :)

Nikolka ale śliczna fasolka niech się ładnie rozwija.

Jakoś ostatnio ten czas szybko gna.
Dzień za krótki.
Wczoraj przyszło biurko i krzesło z Ikei dla młodego i bawiliśmy się w składanie.
Młody bardzo zadowolony ale z porządków nie bo musiał się pozbyć połowy zabawek.

Oj tak, gna. Mnie jako studentce wrzesień to w ogóle zapieprza[emoji85]


Cześć Wam! Ja właśnie oddałam krew do badań i pędzę do domu brać się za porządki [emoji39]
@RoseGold i jak po usg? Mam nadzieje, ze wszystko w porządku [emoji6]
@Isasza4444 ja nadal wierze, ze ta @ nie przyjdzie, miało być tak pięknie, jak sytuacja?
@adzik cudownych wakacji Ci życzę [emoji8] Trzymam mocno kciuki żeby się udało! [emoji110]
@paola425 jak tam się dzisiaj czujecie?[emoji8]

Taaaak, wszystko w porządku :D ale tak się stresowałam, że przez całe usg lekarkę raczylam głupawymi opowiastkami [emoji23]
Później pojechałam na uczelnię, udało mi się oddać projekty, jestem szczęśliwa :D
Teraz w piątek mam jedno zaliczenie (nawet się na nie nie uczę) i w sobotę poprawę egzaminu i na tym sobotnim bardzo mi zależy. Dlatego właśnie wróciłam do domu, pije kawę i biorę się znów za naukę.
Miłego dnia dziewczyny!
 
U nas było tak że Oli uwielbiał przedszkole i dzieci i kiedy po niego przychodziłam za szybko to był wręcz oburzony że dlaczego tak szybko. To dobrze że mu się zaczęło podobać, zawsze to ulga dla rodzica. Można, jasne że można. Z rodzinnymi to różnie bywa. Moja akurat jest taka że o co ja nie poproszę to mi da [emoji23] z nią mam akurat bardzo dobrze. Wiem że rodzinny może nawet wypisać l4 ciążowe nie musi to być gin. Ja to matol jestem z matmy serio. Mój rocznik akurat nie pisał matury z matmy i DZIĘKI BOGU bo bym nie zdała. Poszłam na studia polosnistyczne z myślą że nie będzie matmy a tam zonk logika, ułamki itp. Mąż moj mi tłumaczył do egzaminu, ja ryczalam a on prawie mi natrzaskal książka po głowie. Ja mam straszne braki. Najprostrzego działania nie zrobię. Za to m jest typowo umysłem ścisłym i zawsze on mi tłumaczył i uczył. Może poszłabym na jakieś korki albo coś.
To dobrze wiedzieć [emoji16] ja bym się musiała przejechać do przychodni po wyniki, ale nie mam siły. Dopiero byłam w stanie zjeść, liczę, że teraz mi się poprawi trochę [emoji16]
I tak muszę jechać do sklepu, bo mam mega ochotę na pomidorowkę, a lodówka pusta [emoji849]
 
reklama
Dłuższą chwilę pisałam post i tyle napisalyscie w tym czasie :D


@RoseGold samej mi będzie przykro jak @ przyjdzie [emoji849] jak tam po usg? Może to nie przypadek z tą porcelana??

@MartaSx mam to samo idę kupię niby nic i lżejsza o stowe [emoji849]. Dobrze ze dostałaś skierowania super :-)

@MamaM123 oj mam to samo doba za krótka ale kiedyś zawsze myślałam że wolę żeby była dłuższą aż nie usłyszałam wypowiedzi bodajże Pana prokopa w ddt " nie życzę kobietom aby doba była dłuższa bo wcale więcej nie odpoczną tylko będą więcej robić" i chyba by tak było [emoji23][emoji23]

@Olineekg dziękuję. Dziś narazie czysto i nic nie boli ale przypuszczam że wieczorem się zacznie.

@adzik wypoczywaj i relaksuj się bo pamiętaj wracasz w dwupaku i już potem będą noce zarwane [emoji23][emoji23][emoji3059]

Ja od rana dobrze. Synek poszedł w super humorze do przedszkola (rok temu zazwyczaj rano płakał w tym roku zmiana na plus). Ja usiłuje ogarniać dom, wł walczę z "potworami" za łóżkiem (czego tam nie ma [emoji23][emoji23]).

Pierwsza moja myśl to była "NIE WMAWIAJ SOBIE, NIE JESTEŚ W CIĄŻY - W CIĄŻY NIE WYMIOTUJESZ" hahahaha, chociaz wzrok mojej mamy był bardzo wymowny[emoji85] ale tak serio, to myślę, że to był stres, gardło mi się ścisnęło i tabletka dopełniła resztę. Zaraz zabieram się za ponowne lykanie tabsów, trzymajcie kciuki haha

Super, że synek z chęcią poszedł do przedszkola! Moja na szczęście lubi. Tak BTW kojarzycie może akcję zbierania pieniędzy na pokonanie siatkówczaka u Lenki? Jakoś początek 2015 roku. Sprawa głośna na insta i ogólnie w necie.

A co do potworów za łóżkiem, nawet mi nie mów haha. My w salonie mamy wielki narożnik, który bez swój rozmiar ciężko jest odsunąć, wiec wykorzystuję dzieci do wyciągania zza niego tych wszystkich "skarbów"[emoji85]

Hej Wam [emoji6]
Ja dziś mam ten dzień, że z kanapy się chyba nie ruszę [emoji53]

@Isasza4444 jak tam sytuacja? Trzymam kciuki żeby objawy na @ stały się objawami na jej dłuższy brak [emoji3059]
Podziwiam, że po pobraniu tak dobrze się czujesz, że idziesz sobie sprzątać [emoji16] ja wczoraj miałam dzień wyjęty z życia, a dziś wcale nie zapowiada się lepiej...
Nie wyspałam się w ogóle i znowu w głowie mi się kręci [emoji53] Aż pies nas zaczął pilnować i leży z głową na moim brzuchu [emoji7] no przecudowny widok [emoji3590]Ooo czyli zamiast podwójnie do gina to potem można od rodzinnej normalnie brać? Nie robiła problemów? [emoji6]

A z tą fluoryzacją faktycznie pogadaj ze stomatologiem Waszym. Ja nie jestem do końca przekonana czy to takie dobre [emoji849] chociaż wiem, że we wszystkich szkołach właśnie to robią [emoji848]

Bardzo współczuję, że samopoczucie masz słabe. No niestety w ciąży tak bywa. Odpoczywaj, masz do tego 100% prawo i bardzo szanuje psa, który jest rozsądny i Cię pilnuje :D

Hej dziewczyny ja już siedzę w szkole rachunkowość finansowa i biuro rachunkowe dziś cały dzień w zadaniach do egzaminu powiem mam szczerze mam straszny dylemat mam przed sobą maturę ale czuję i wiem że nie dam rady z matematyka chodź nie wiem jak bym. Siedziała i się uczyła wręcz kuła na pamięć to nic nie da a zjem nie potrzebie wiele stresów każdy mówi że co ci szkodzi spróbować a to mi szkodzi że wiem jakie stresy mnie to będzie kosztować. A stres badzo źle odbija się na moim zdoriu jak. Miałam 12 lat miałam prawdopodobieństwo wrzodów właśnie przed stres. Biegunki. Wymioty brak chęci na co kolwiek niesamowity ból brzucha i tym podobne mama chce bym ją napisała ale ja nie widzę siebie na maturze nie wiem kompletnie co mam robić po tym tech mam 2 egzaminy technika ekonomisty tak że już coś fajnego. Mam już kilka certyfikatów z praktyk czy z pracy na różnych programach księgowych mam dużą wiedzę jeśli chodzi o to po szkole będę pracowała nad firma taty i będę chciała w niech dużo działać nie czuje żadnej potrzeby na studia bo nie widzę siebie tam wiem nie wiem do. Końca września składam deklaracje a ja jest w czarnej wielkiej kropce i nie wiem już nic stres napewno też nie pomoże w staraniach o malucha

Może mi łatwo mówić, bo ja mam zdecydowanie umysł ścisły i z matma nie miałam żadnego problemu (byłam pierwszym rokiem, który miał matmę obowiązkową), ale uważam, że lepiej jest się przymusić i te maturę zdać. Życie ogólnie jest stresujące i uciekając od stresu, zamiatajac problemy pod dywan, wcale sobie nie ułatwiamy. A matura zawsze może się przydać, nawet nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo :) ale to Twój wybór
 
Do góry