reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

Super, ze wesele się udało :)
Z pracownikiem masakra, ludzie naprawdę maja tupet, niby nie przestanie mnie to dziwić. A jak się zorientowaliście, ze nie otworzył?
Mąż był rano przekazać klucz praktykantowi i akurat wspólnik zadzwonił żeby mu ustawił kamere bo ja przestawił czy coś, a zawsze uruchamiają się wszystkie ;)
@RoseGold super wieści ze jutro do domku. Fajnie ze napisałaś że nie zamierzasz karmić, bo ja spr karmić swoim ale odrazu już laktator pójdzie w ruch.

@fiddlee masakra co za leser. A w jakie dni miałaś lamette? Ja się zastanawiam czy mi ona nie skróci cyklu, programowo powinnam dostać @ w sobotę, dziś wzięłam ost dupka i niewiem czy po jego odstawieniu odrazu nie dostanę.
Współczuję choroby, kuruj się Kochana.
A może Ci się @ przez chorobę wydłuża?
Miałam brać 3-5 dzień cyklu. Dzisiaj powinna mi się @ skończyć i jak wczoraj leciało dużo tak dzisiaj już prawie nic, takie jestem w szoku :)
 
reklama
Witam się i ja, u mnie ostatnio pracowite dni, więc brak czasu na przyjemności, dzieci mają w szkole ważne egzaminy, praca dom i cała reszta pochłania tyle czasu, że czasami to mam nerwy na to wszystko już nie mówiąc o przemęczenie, a ze wszystkim sama...
Dziewczyny trzemam za Was kciuki, za każde małe i duże przeciwności...
Miłego dnia
PS. U nas od kilku dni przepiękne słońce, mamy wiosnę!!!
 
Dzień dobry dziewczyny :)

@nikolka1203 super, ze nie musisz powtarzać badania. Teraz faktycznie uważaj na ten cukier, bo spadek cukru to nic przyjemnego. A w sumie jak masz go mierzyć? Masz jakiś glukometr?

@MartaSx bardzo się cieszę, ze mała przybiera na wadze. Fajnie, ze położna wszystko wytłumaczyła. Bardzo współczuję dyskomfortu z piersiami :/
Ja ogólnie jak (jeśli) urodzę 3 dziecko to w ogóle nie mam zamiaru karmić piersią, za dużo negatywnych emocji się z tym wiąże.

U nas Ok, dzisiaj 5. doba, porobili małej badania, krew i usg. Ja akurat wyszłam do sklepu, wiec babcia poszła na usg. Ponoć jest trochę płynu, ale jest Ok. Nikt mi jeszcze nic nie powiedział, pewnie dopiero dowiem się czegoś na obchodzie, wiec na razie nie mam pojęcia, czy jutro uda nam się wyjść.
Młoda ma już przyjaciół na całym oddziale, aż mi przykro, ze tak łatwo mnie porzuciła[emoji85]
Kupię glukometr albo od kogoś pożyczę w tym tygodniu muszę to ogarnąć.
Wkurza mnie ta zgaga, przez to prawie nic nie jem bo mi nie idzie :(
 
Zegar tyka :D
Screenshot_20200115-143232.jpeg
 
Ja też mam wklesle. Michała nie karmilam, Anię że 2 tyg bo aż krew leciała, teraz jestem zdecydowana zrobić wszystko, po pierwsze że chce poczuć to bo nawet te 2 tyg karmilam i mi to się bardzo podobało, a po drugie ja rodze kwiecien/maj i w lato łatwiej z cycka. Ale po moich doświadczeniach mówię, nic na sile
Byla polozna super wszystko wytlumaczyla. Malej odpadl kikut od pepuszka. Z mala wszystko ok przybiera na wadze.

Jesli chodzi o moje cycki to po pierwsze mam wklesle sutki i dlatego mega boli bo sa poranione. Mam troche twarde ale juz tak nie bola. Mam pic szalwie 2 lub 3 razy dziennie zachamuje laktacje. I liscie kapusty. Najpoerw cieply prysznic by odblokowac kanaliki potem zimny oklad. Mówi ze wroca do siebie. Powiedziała noc na sile.

Mam z mala wychodzic na 20 minut ale na gondole folie przeciwdeszczowa. Nie dzwigac nie przemeczac sie.
 
@nikolka1203 zdecydowanie pierwszy :D

@Martyna84 trzymam w takim razie kciuki, żebyś miała dużo sił na ten pracowity czas :)

@adzik super, ze się odezwałas. Fajnie, ze działasz, ze nie stoisz w miejscu. Rób teraz badania i kontynuujcie starania pod kontrola nowego, mam nadzieję lepszego, lekarza. Trzymam kciuki!

@Isasza4444 26 dni cyklu to tez już super wynik :) a jak dzisiaj? Jest @ czy ma jednak zamiar wstrzymać się jeszcze te 2 dni? A może jednak nie ma zamiaru przyjść w ogóle? :D
 
Witamy się już z domu :D

Wg chirurgów dziecko już zupełnie zdrowe, ma iść jutro do szkoły[emoji23] oczywiście nie ma takiej opcji, wiec w poniedziałek idziemy do lekarki rodzinnej po zwolnienie, chociaż na tydzień.
A Młoda czuje się ogólnie dobrze, co mnie bardzo cieszy.
 
reklama
Witamy się już z domu :D

Wg chirurgów dziecko już zupełnie zdrowe, ma iść jutro do szkoły[emoji23] oczywiście nie ma takiej opcji, wiec w poniedziałek idziemy do lekarki rodzinnej po zwolnienie, chociaż na tydzień.
A Młoda czuje się ogólnie dobrze, co mnie bardzo cieszy.
Heh super, że już w domku. Masz dzielnie dziecko. Ja zrobiłam tak samo, nam też kazano po wyjściu ze szpitala do szkoły dziecko posłać, oczywiście dałam mu trzy dni wolnego :p
 
Do góry