reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozstępy na piersiach

pauliiii84

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
6 Sierpień 2015
Postów
50
Moje drogie macie jakis dobry sposób na rozstępy na piersiach.. nie miałam w czasie ciąży rozstępów dopiero jak urodziłam i zaczęła się produkcja mleka strasznie dużo zrobiło mi się rozstępów praktycznie na całych piersiach i są bardzo grube..
jakiś dobry sposób na to żeby zanikły ? wiem że bio oil pomaga stosuje go ale może coś jeszcze innego ?
 
reklama
Są zabiegi na rozstępy. Możesz zapytać w dobrym salonie kosmetycznym czy u dermatologa. Ale koszt jest spory. Bo z domowych sposobów nic lepszego niż bio Oil nie znam
 
Ja stosowalam bio oil przez cala ciaze, a rozstepy i tak niestety dostalam.
Ja tez mam na piersiach, ale stwierdzilam ze nikt po za moim facetem ich nie oglada, to po co mam sie przejmowac..
Ale sproboj tez zwykle oliwki dla dzieci. Czytalam tez kiedys ze trzeba dobrze smarowac, bo jak sie zle masuje i w ogole to mozna je jeszcze dodatkowo otwierac a nie zamykac, ale ile w tym prawdy? ;)
 
Ja stosowałam podczas obu ciąż nutri oil od repechage + dermorolka. Kontynuowałam nawet podczas kp, bo kosmetyki są naturalne i nie szkodzą w żadem sposób dziecku.
 
Myślę że na powstałe już i to grube rozstępy to tylko zabieg medycyny estetycznej. Ja probuje się pozbyć rozstępów na brzuchu (nie są duze) używam elancylu i jakoś nie widzę poprawy choć podobno taki super miał być nawet na istniejące rozstępy

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też polecam bio oil. Ja troche czekałam z efektem ale działa.Niestety żaden inny pomysł nie przychodzi mi do głowy więc warto. Co do tematu piersi polecam świetny artykuł. poniżej wrzucam link :) Pozdrawiam.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Link do: Sekrety kobiecego biustu
 
reklama
no ale po co je mieć jak można zapobiegac? ja użwałam olejek z Bielendy na rozstępy w piersi, uda, brzuch wmasowywałam dwa razy dziennie i nie ma śladu po rozstępach. Polaka marka, na prawdę ta seria Vege Mama jest bardzo skuteczna
To jest genetyka. Wiadome, że skórę trzeba nawilżać i jak się jest bardziej sprawnym to są mniejsze. Ale cuda maści nie działają, jak ma się mieć to będą. Na takie które już są to zabiegi. Jeszcze na czerwone można smarować, ale to jest blizna...
 
Do góry