reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozstępy :((((((((

no piersi mi zrobiły się bardzo wrazliwe wystarczy na nie pochuchać i podmuchać a ja już gotowa ;) ale też mam wrażenie jakby o kilogram każda cięższa była - pewnie dlatego ta waga mi tak szybko rośnie ;D a bolą mnie cholernie zwłaszcza po nocy jak wyjmuję je ze śpiworków ::) i każda śpi gdzie chce
 
reklama
;D mam to samo ;)
teraz moge zapomnieć o szybkich chodzeniu albo podbieganiu do autobusu - chyba złamałyby mi te piersi kręgosłup ;) mąż cieszy się i mówi, że w końcu wyglądam jak człowiek (czytaj: prawdziwa kobieta) ;)
 
mój jest zadowolony bo takich cytuję : bomb nie widział ;D tyle że przed ciążą nosiłam 75 D/E ::) i one jescze spuchły, tylko mam obawę o będzie po ciąży będę wyglądać jak stara murzynka???? worki do pasa??? zbieram na podciągnięcie!! hihihi
 
to co ja mam powiedzieć - miałam 75B, teraz 75D. a ostatnio po moim marudzeniu przy wyborze stanika usłyszałam, że moze tak kupić dwa berety i tasiemkę i problem z głowy byłby.
 
mój co do mleka to twierdzi że ja piję więcej niż cielak i cielaka z takimi piersiami wykarmię  :mad:
zawsze mu przypominam wtedy jak u znajomych pies go wąchał w kroku i mówię mu że latał za kiełbasą  ;D

 
reklama
ja też mam obawę jak zrobi się mleczarnia to ulala, martwię się jak będzie wstępować się rozciągnięta skóra???
będę wyglądać jak koza???
 
Do góry