reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozstępy :((((((((

reklama
hey to paciorek, siusiu i spać bo będziesz nieprzytomna i mi się jutro oberwie ;)
ja jutro śpię do bólu a teraz tu siedzę bo mężulo ogląda jakieś walki na eurosporcie a ja nie lubię spać przy zapalonym tv ::)
 
nie wolno skubać drapać masować piersi i brzuszka przed 38 tygodniem - powoduje to skurcze macicy.. po 38 tez nie skub (po co sprawiać sobie ból) tylko niech mąż masuje, masuje, masuje....

a rozumiem osinka że lekarza masz mężczyznę, zaproponuj mu by sam sobie skubał brodawki... powariowali!!!!

karmienie dziecka wcale tak nie boli, nie musi boleć, chyba że koś ma zapadłe brodwaki czy inne problemy, ale i tak nie warto hartować na 5 meisiecy przed...

uwielbiałam jak maluch się do mnie dosysał i dla mnie mimo kilku ugryzień ;) jest to bardzo piękne przezycie, za którym tesknie ;) bardzo sie zasmuciłam jak mając 9 miesięcy nie chciał już ssać... ale dla wszystkich dobrze sie skończyło ...
 
Wracając do rozmiarów, ja normalnie noszę 75B, a po porodzie wysłałam byłego męża do sklepu i kupił mi biustonosz D. No myślałam, że go walnę i wiecie co , jak załozyłam to okazało się że był dobry ;D ;D
 
Rozstepy co prawda mi sie nie robia, ale za to bardzo popekaly mi naczynka na udach- podobno moze to byc zapowiedzia zylakow w przyszlosci. Czy mozna cos z tym teraz zrobic, czy juz tak zostanie? Bo ladnie to to nie wyglada...
 
azik pisze:
nie wolno skubać drapać masować piersi i brzuszka przed 38 tygodniem - powoduje to skurcze macicy.. po 38 tez nie skub (po co sprawiać sobie ból) tylko niech mąż masuje, masuje, masuje....

a rozumiem osinka że lekarza masz mężczyznę, zaproponuj mu by sam sobie skubał brodawki... powariowali!!!!


Azik - dziękuję za info. Ten mó lekarz w takim razie to szaleniec! Mąż z chęcią będzie mnie masował. Dobrze, że jest forum i jesteście Wy, inaczej zginełabym w tym gąszczu różnych informacji o ciąży.
Nie mogę się juz doczekać do końca marca. :) Chciałabym bardzo karmić piersią.
 
natura nas dobrze obdarzyła, poradź sie położnej czy masz dobre brodwaki do karmienia, przy jakiś problemach poradzi ci profesjonalne poprawiacze - nakładki.

jeżeli twoja brodawka wystaje, to dzidzia będzie potrafiła ją złapać, jak już pisałam piotrusiowui zajęło yto 3 dni, ale potem nie miałam ani ja ani on problemów (mimo cc)
 
reklama
ja tez przed ciaza bylam szczupla nogi piersi brzuch its. sparuje oliwka kremem a rozstepy i tak mam troche na udach i piersiach .mysle ze rozstepow jest naprawde ciezko uniknac i kazda z nas ma je tylko niektore sa bardziej widoczne.. ja zauwazylam u mnie na udach wczoraj pare rozstepow i tez sie troche tym przejelam :-[ :-[ :-[ no nic jakos przezyje : ;D ;)
 
Do góry