reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszczep podniebienia i wargi

Maya będzie dobrze musisz być silna dla swojej córeczki,wiem że jest Ci ciężko ale też wierze że dacie rade,nie ma innej opcji:tak:, modlimy się za Majunie.

Ja wybieram się z moim m na operacje, synka zostawie pod opieką mamy chociaż też już serce sciska.
Natalka nadal chora:-(zbieray się zaraz do lekarza.
pozdrawiam
Kangur też własnie zastanawiam się czemu zdecydowałas się na Kraków,czy ktoś ci go polecał??
Serdecznie pozdrawiam wszystkie ,,rozszczepowe mamusie'';-)
 
reklama
Dziewczyny Maja sie rozchorowala i z operacji nici... :/ i znow od poczatku........ leki, badania, telefony, odliczanie............
 
Maya12 jaka szkoda że Maja się rozchorowała, a byłyście juz tak blisko:-(.Mam nadzieje że czuje się juz lepiej.Może nie będziecie teraz czekać długo na nowy termin.
majuska mi też internet często szwankuje:baffled:.
Prokocim poleciła mi taka znajoma która też ma synka z rozszczepem, dużo mi pomoga i dlatego między innymi zdecydowaliśmy się operować tutaj:happy2:. A Wiktorek wkońcu ma za sobą pierwsze szczepieni. Niestety ropieją mu oczka, i pojawia się ciemieniucha tak delkatnie no ale trzeba z tym walczyć...brrr
 
Kangur a nie rozwazaliscie Wawy? Tutaj podniebienie i warge robia dzieciu w trakcie jednej operacji w wieku ok 7mcy. a wyrostek zebodolowy w wieku ok 2 lat:) Kangur zalozylam na FB grupe mam z dzicmi z rozszczepami, jest nas juz prawie 30, moze dolaczysz sie?:) jakbys chciala to pisz do mnie na priv albo na mail: aldonadzida@gmail.com
Majuska fajnie, ze dolaczylas do grupy na fb:))
 
Oczywiście Warszawe też braliśmy pod uwage, :nerd:Maya12 nie mam konta na fb, pewnie założe dopiero po operacji, za dwa tygodnie będziemy juz po:-(, strasznie sie boje...
 
Jesteśmy juz po operacji :-D. W szpitalu bylismy tydzień, jutro jedziemy na ściągnięcie szwów. Wiktorek był bardzo dzielny:-), pan doktor świetnie sie spisał warga i nosek - cudeńko!!!! Ale jestem szczęśliwa!!!!!!:-D:-D:-D
 
kangur fajnie, ze juz PO, my tez juz PO kilka tygodni, uff :-) w szpitalu 5 dni. A kto operował Wiktorka?

A oto nowa Maja:)))))))) MAJA.jpg
 

Załączniki

  • MAJA.jpg
    MAJA.jpg
    17,9 KB · Wyświetleń: 711
reklama
Do góry