reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzay diete naszych maluszków:)

Mam takie pytanie czy przy zabkowaniu dziecko moze nie chciec jesc? Wczesniej próbowała nowości kilka lyzeczek. A teraz odwraca głowę na sam widok lyzeczki. Ani kaszki ani warzywka. Tylko cyc i czasem ciut wody.
 
reklama
Ja słoiczki daje od święta. Pewnie że staram się dawać swoje owoce i warzywa (moja babcia ma działkę) ale bez zbędnego szału. Ta chemia jest tak wszechobecna że nie da się jej wyeliminować na całe życie...a później dziecko "wychuchane" naje się chipsów i będzie problem - ale to tylko moje zdanie...

Co do owoców banan, arbuz i brzoskwinka są delikatne.
Podpisuję się pod Twoim postem:tak: ja nigdy nie chucham i nie dmucham na dzieci-mają się "hartować" tym bardziej ze mieszkamy na wsi:-D


Kamag jak bardzo boli to możliwe ze nie chce temu jeść..
 
Próby BLW.
Już umylam krzeselko do karmienia z Ikea, jutro w nim będzie siedzieć
 

Załączniki

  • 1406062612830.jpg
    1406062612830.jpg
    25,1 KB · Wyświetleń: 40
ja teraz nie gotuję:( no chyba, ze jabłko - (tak gotowane, bo surowe od razu zwraca)...nie ogarniam po prostu. Nam też nie gotuję - jemy albo grilla albo pizza. Po prostu samo zdrowie.
Tak więc teraz słoiczki, ostatnio mąż kupił makaron z pesto od 6 miesiąca i ryż z tuńczykiem i pomidorami. Szok po prostu! A jadła Dziunia jakby przez miesiąc nic nie dostawała:)
No i jest zarąbista różnica przy stałym jedzonku - refluks odzywa się rzadko:)
 
A u nas były problemy z kupka po tych marcheweczkach. Biedna męczyła się.
Wczoraj jadła gotowanie płatki gryczane, a dziś dam jej spokój.
INOMAMA u nad refluks też się wyciszyl. A czy to dieta, zmiana leków, czy to, że ma bardziej dojrzały układ pokarmowy to tego nie wiem. Ostatnio też jeszcze myślę o szczepionce, że już 3, 5msc po niej.
Swoją druga ciekawe dania dla malucha :)
 
dajecie rybę dzieciom, jezeli tak to jaka i jak robicie im to jedzonko z ryba, bo ja chetnie bym podala ale boje sie ze nie wybiore tych osci no i kupuje sloiczki rybne, ale wolalabym sama przygotowac
 
Inomama a jak robilas tego tuńczyka? chyba ze kupiłas słoiczek tak jak ja z łososiem:( mojemu tez smakowala ryba

Fifka jestem zaskoczona, to ryba takie delikatne miesko wywołuje refluks?
 
reklama
Ja ogladalam dzis w tv zeby małym dzieciom nie podawac tuńczyka ponieważ te ryby żyją bardzo dlugo i ich mięsko moze zawierac różne skaŻenia z wody. Polecali łososia i dorsza.
 
Do góry