reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwarcie 1.5cm w 24tyg.

Carenik

Fanka BB :)
Dołączył(a)
9 Grudzień 2018
Postów
1 695
Czesc dziewuszki. Pojechalam na wizyte kontrolna i okazalo sie, ze szyjka z 3 skrocila sie do 2cm i rozwarła na 1.5cm (wewnetrznie zamknieta).
Od razu skierowanie do szpitala i szukanie przyczyny...
Okazalo sie, ze w wynikach moczu są "Liczne bakterie", teraz czekam na posiew moczu.

Pytanie: Czy taka infekcja moczu moze tak wlasnie wplynac? Czy leczona infekcja zamknie szyjke czy tylko zatrzyma postep rozwarcia?
 
reklama
Jeśli są bakterie w układzie moczowym, to bardzo możliwe, że jest też infekcja pochwy. Jeśli tak, to mogło to wpływać na szyjkę. Ja miałam zakażenie e.coli w układzie moczowym i przeszło na zakażenie w pochwie. Po leczeniu wszystko ok, ale u mnie nie doszło aż do szyjki. Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze.
 
O matko! Trzymam kciuki za was. Niech dawają leki. I żeby posiew dobrze wyszedł chociaż nie wiem jak te bakterie są w moczu i żeby krazek zakładali. Maluszek musi jeszcze posiedzieć
 
Cześć
Trzymam za ciebie kciuki
Ja jestem w 17tyg ciąży w tamtą środę dowiedziałam się że mam skrócona szyjke macicy (2.98cm) lekarz przepisał mi leki luteine 2x1 i duphaston 3x1 i kazał leżeć.. Powiedział że za tydzień na kontrolę boję się... To moja pierwsza ciąża
Jeszcze na dodatek musimy się z narzeczonym wyprowadzić bo w pokoju w którym mieszkamy właścicielka nie przedłuży nam umowy. No i mamy się przenieść do jego ojca do domu 2ipol godziny drogi od Wrocka. boję się że ginekolog się nie zgodzi a nie mogę zostać... Co byście mi poradził??
 
Czesc dziewuszki. Pojechalam na wizyte kontrolna i okazalo sie, ze szyjka z 3 skrocila sie do 2cm i rozwarła na 1.5cm (wewnetrznie zamknieta).
Od razu skierowanie do szpitala i szukanie przyczyny...
Okazalo sie, ze w wynikach moczu są "Liczne bakterie", teraz czekam na posiew moczu.

Pytanie: Czy taka infekcja moczu moze tak wlasnie wplynac? Czy leczona infekcja zamknie szyjke czy tylko zatrzyma postep rozwarcia?
Hej ja jestem w 37 tyg.i mam to samo co Ty opisujesz i powiem Ci ze ja juz tydz.i 2 dni w szpitalu lerze i ciagle antybiotyk i badanie moczu.
 
reklama
reklama
Ale 37tydz to donoszona ciaza... Moj ma ledwo 24 z hakiem...
Bedzie dobrze im wczesniej tym lepiej. Bo jest tu dziewczyna ze mna na sali co jest w 25tyg.i od marca lekarz nic z tym jej nie robil a badania z wykrzyknikiem miala. I chodzila prywatnie do lekarza a tak ja lekarz potraktowal az zaczela sie zle czuc i poszla do innego to az drugi lekarz za glowe sie zlapal ze takie zle wyniki ma. Im mlodsza ciaza ( chodzi mi o tyg) tym szybciej Ci to wylecza. Dostaniesz Biofazolin 3 razy dziennie i bedzie dobrze. Glowa do gory
 
Do góry