reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój i nabywanie nowych umiejętności

reklama
Witek robi ostatnio kupkę 3 razy dziennie: rano, koło poludnia i po poludniu :-D Ale już od bardzo dawna nie robi kupki w nocy (jak był na cycu to jeszcze mu się zdarzało). Jak założe mu pieluchę przed ostatnim karmieniem to ściągam ją dopiero rano jak się obudzi. Ma tak w nią nalane, że jakbym nią w kogoś rzuciła, to pewnie bym zabiła ;-):-D
 
My też pieluche zmieniamy rano. Coprawda wtedy to już ona sama wychodzi z body, nie ma siły by sie mieściła , ale jakbym jeszcze miała Jule rozbudzać z powodu pieluchy :szok: Ona i tak sypia jak ma na to ochotę :-) Choc raz mi się zdarzyło przebierać ją z kupuli na śpiąco i jej nie obudziłam ... sprytna ja :-) Pozdrawiamy
 
u nas też pieluszka na noc zakładana wieczorkiem przed zaśnięciem, a zdjęta rano - po kupce:-D. Jednego dnia czekałam chyba z godzinkę, aż Ewelka walnie klocuszka, bo mi szkoda było zakładać nową pieluszkę , kiedy wiedziałam, że zaraz ją wyrzucę- ale ze mnie wredota!:-D:-D:-D
 
reklama
... a nasze dziecko ostatnio bardzo upodobało sobie wymawianie: "rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr....." i tak jak kiedyś gulgotało na swoim gardełku tak teraz jest ciągle "rrrrrrr ....." na tapecie :-D.
A swoją drogą to ciekawe, czy ta umiejętność wypowiadania tej literki zostanie mu już na stałe :confused:
Ja się śmieję, że to dziadek nauczył Mateuszka mówić rrrrrr .... bo zawsze kłócił się z moją mamą ;-), że mówi do wnuka "plosie" zamiast "proszę" i on powtarzał małemu ciągle: "krrrrról, krrrrrólowa, krrrrrrowa, rrrrrrower" :-):tak:
 
Do góry