reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój i postępy naszych dzieciaków

a u Nas oczywiście także pilot telefon itd na pierwszym miejscu hehe

Raczkowanie pełną parą, siada sam, ładnie "chodzi" przy mojej pomocy, wyciąga rączki jak chce być zabrany z łóżeczka, pije sam z butelki ale jeszcze sie nie podnosi na nogi samodzielnie :) aha i jeden zębol :)
 
reklama
A moje dziecko właśnie samo usiadło w łóżeczku-wielka radość w domu :-):-):-) Oprócz tego zębów zero, ładnie wyciąga rączki, powtarza da-da-da, ta-ta-ta, ba-ba i ostatnio mi-mi ;-) Więc jest szansa, że niedługo i mama wyjdzie;-)
 
A mój mnie ciągnie za włosy- naturalnie przerzedza i tak rzadkie:baffled:, i beksa mała się zrobił z niego. Tylko by chciał chodzić, zabawki na 5 min max:dry::sorry2:. I co zauważyłam- nie lubi pisku :tak:- wczoraj była u mnie znajoma z córeczką dwu-letnią i mała sobie piszczała- Boys tak zaczął płakać, że go uspokoić nie mogłam....:baffled:
 
Laila od tygodnia siada sama ,raczkuje ,turla się po łóżku -mówi namiętnie ''gaga''''mama''baba''i gada z siostrami ,trzymana za rączki stoi pewnie na nogach.Wyrzyna się trzeci ząbek:D
 
A mój mnie ciągnie za włosy- naturalnie przerzedza i tak rzadkie:baffled:, i beksa mała się zrobił z niego. Tylko by chciał chodzić, zabawki na 5 min max:dry::sorry2:. I co zauważyłam- nie lubi pisku :tak:- wczoraj była u mnie znajoma z córeczką dwu-letnią i mała sobie piszczała- Boys tak zaczął płakać, że go uspokoić nie mogłam....:baffled:
heh.nie tylko Ty tracisz włosy.ja mam dość długie bo do łopatek.gdy przewijam Oliwiera i sie nachyle nad nim mały ma wieeeelką radoche:-Da ja niestety cierpie:baffled:Oli już czasami tak mocno mnie za szyje obejmie że mało nie udusi.Daje mi buziaki i to takie brutalne że mam całe policzki podrapane od jego ząbków;-)a co do pisków innych dziec jest identycznie.Jak inne dziecko nie płacze nie urzywa wyższej tonacjio głosu jest bosko ale jak już się coś takiego wydarzy musimy się momentalnie ewkułowac bo ryk jest niesamowity:baffled:Widocznie taki jego urok.
 
Michal nawija ciagle "tata" a mama nie chce powiedziec :dry: tez lapie za wlosy ale najchetniej za jakies korale i wisiorki.Kiedys sie mama moja nad nim nachylila zlapal ja za wlosy i trzymal rowno 5 min :-D szarpal ciagnal i nie chcial puscic a ile pisku przy tym :-D. Dzieki chodzikowi nauczyl sie stawac :happy: do tej pory wogole nie chial nog wyprostowac a teraz ladnie staje. Marudny jest strasznie jak widze ze jest senny i nie moze zasnac to mamy nowy sposob ;-) klade go do lozeczka lapie za rog poduszki on sie na boczek odwraca wtula glowke a ja go tak kolysze za ten rog poduszki 2 min i dziecko spi :tak:
 
reklama
liiiviiia zeby nie bylo to odrazu pisze ze bron Boze nie chce afer paniki czy czegokolwiek poprostu osrzezenie ja bym sie tak nie cieszyla ze dziecko nauczylo sie stac w chodziku nie chce straszyc bo twoj synek moze sie rozwijac jak najbardziej prawidlowo i tego mu zycze ale mam znajoma ktorej coreczka tez nauczyla sie chodzic i stac przez chodzik i teraz ma juz skonczone 4 latka a Natalia(moja znajoma) caly czas chodzi z nią do ortopedy bo źle stawia nóżki, no i ma jeszcze plaskostopie ale glownie cos z nozkami, chodzic chodzi oczywiscie ale cos tam jest nie tak i lekarz stwierdzil ze przez to ze za szybko w chodziku bylo ze dziecko najpierw samo sie powinno nauczyc a wtedy chodzik. no ale ja cie tu nie potepiam ani nic kazdy zrobi jak uwaza chcialam tylko ostrzec wiec prosze tylko zeby tu nie nikt zaraz na mnie nie najezdzal ze panikę sieje czy cos:-):-):-)
 
Do góry