reklama

Rozwój kwietniowych maluszków-Relacje z wizyt u lekarza.

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2013' rozpoczęty przez Felidae, 9 Maj 2013.

1. Felidae

Felidae Mama_Misia

hej :-)
    możemy pisać tu ile nasze szkraby przybrały, co juz umieją, chwalić sie ząbkami :-)

waga urodzeniowa 3346 g

ze szpitala wyszliśmy przy 3000g dzis ważyłam go sposobem kombinowanym, mało dokładnym, bo weszłam z nim na normalną wagę a potem, sama i wyszło 4,5 kg:eek: za dwa dni kończymy miesiąc. we wtorek podejde do położnej w przychodni zważyć go normalnie...

2. Phelania

Phelania Mama 2 urwisów :P

U nas waga urodzeniowa 3840g przetransportowali nas do innego szpitala z waga 3770g na dzien dzisiejszy 4750g :p

3. reklama
  4. Felidae

Felidae Mama_Misia

Phel balsam na moje uszy...oczy...

5. Smile_

Smile_ Antek, Franek i Staś

To u nas Franek ma 3.430g. Waga urodzeniowa 3.150 ^^.
    Tylko maly spadl bardzo po operacji.. a zjada co 3h 60-70ml mm. Jak nic czeka nas wizyta u gastrologa i dostaniemy jakies proszki kaloryczne zeby malego podtuczyc do kolejnej operacji.
    Za to sie Franek usmiecha ;) I smoczka sobie z buzi sam wyjmuje i wklada :confused:

6. magda1977

magda1977 mamusia 03.02,10.05,09.11

Leny waga urodzeniowa to 3200 przy wyjściu ze szpitala było 3180 a po tygodniu na wizycie patronażowej było 3500.

7. madan

madan Fanka BB :)

U nas waga aktualna 3,5 kg. Jak Oliwka sie urodzila to wazyla 2900, a przy wyjaciu ze szpitala 2500. Byle do przodu :)

8. Felidae

Felidae Mama_Misia

Smile_ Olek też się uśmiecha najczęściej po jedzeniu, leży taki objedzony bączek i puszcza taki krzywy uśmiech zadowolenia z życia :-), ale mnie się wydaje, że to jeszcze tzw uśmiechy mimowolne...ale i tak sa słodkie jak nie wiem :-)

aha wyrósł mi ze wszystkich pajacyków :-( musimy na gwałt jechać do tesco i dokupić takich większych ciut. czyli 56 pewnie już przekroczył urodził sie 53 cm dł.

aha i nasz klusek pochłania 90-110 ml...po piersi jak w niej więcej zjada z 60...

Ostatnia edycja: 10 Maj 2013
  9. Hania_

Hania_ Fanka BB :)

Witam mój Kubek wyszedł ze szpitala z waga 3350 na wizycie patronażowej w poniedziałek podskoczył na 3800. Karmie tylko mieszanką co 3h zjada średnio około 100ml ;) silny jest skubaniec mały , nawet położna mówiła , że ma umięśnione plecki, i podnosi już lekko główkę i chwilkę ja tak utrzyma patrząc ,ale zaraz mu spada- chyba dlatego , że od początku już w szpitalu zalecano nam małego kłaść na brzuszku:-D:-D Niby dziecko zaczyna uśmiechać się od 2 miesiąca, ale czasem mam wrażenie, że się do mnie uśmiecha mój Promyczek:-D

Ostatnia edycja: 10 Maj 2013
  10. reklama
  11. lenka21*

lenka21* 2+3 = MY

u nas dzisiaj była położna i tak waga urodzeniuowa 4080 a dziś po 16 dniach 4670, rosnie mój klocuszek, a co do usmiechu to mi się wydaje że tak po 4 tyg można czakać na swiadome usmieszki, a mój Olek jak się wyśpi to wtedy takie słodkie minki robi

12. magda1977

magda1977 mamusia 03.02,10.05,09.11

Tak jeszcze to mimowolne usmieszki.A Lence zdarza się zaśmiać w głos przez sen,straasznie to urocze
    A mnie się wydaje że tak ok 6 tyg sa świadome ale może się mylę

Poleć forum