reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwoj maluchow..Zabawy i zabawki

Cicha pokaz nam jakies prace Julka-jestem bardzo ciekawa...wogole uwielbiam takie prace dzieci ogladac i obserwowac ich wyobraznie przelozona na papier :-)

Moja mloda ostatnio powiedziala mi ze mam robic jej obrazkom zdjecia i ona chce miec swoj ordner(kurde zapomialam jak to po polsku sie nazywa :O hahaha- ) prac na komputerze...
No i teraz musze fotografowac :-)ale wole juz to niz skladanie tych wszystkich prac na sterte i przetrzymywania ;))))

Fusik-u nas ostatnio tez jakis przelom bo np.mloda sobie kaze np.cos na kartce i potem przepisuje to...wogole Noemi ciagle cos dla kogos maluje,ja to musze jako prezent zapakowac no i ona podpisuje... :-D
 
reklama
Pati wrzucilam albumy na fotki i tam jest kilka fotek rysunkow. A wracajac do rysowania to ja bym akurat w przypadku Julka nie nazwala tego przeklafdaniem wyobrazni na papier a raczej umiejetnym odtworzeniem obserwacji/rysunku/widoku. On czesto oglada ksiazki a potem siada i rysuje. Z wyobrazni to raczej tylko jakies stwory/smoki/pojazdy kosmiczne. Zupelnie inaczej niz Noemi u ktorej widac wklad wlasny i gre wyobrazni. Jej prace to naprawde cos wyjatkowego..nasze to raczej dosc udane rysunki :-)
 
reklama
Do góry