reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój marcowych smyków czyli "moje Maleństwo już potrafi"

mazia, agulka - ja identycznie tak planuje wlasnie go uczyc , ale nie wiem czy to wyjdzie - bo jak komary zgryza mu tylek to chyba sie nie uda ;) a u mnie tego paskudztwa lata duzo
 
reklama
moja też wstaje w łożeczku, puszcza się jedna ręka, żeby wziąć misia, a potem puszcza się dwiema, przytulając misia i leeeeeci i potem ryczy. no moje dziecko mysli, że umie chodzić...
ostatnio na topie jest bababababa w różnej intonacji ;-)
 
dziewczyny, mój diabeł nie chce raczkować, tylko wstawać:dry:
no ja się zastrzelę normalnie

bo już się nasłuchałam, że jak nie będzie raczkował, to potem będzie miał problemy itp.


no ale nie będę go zmuszać przecież:sorry2:
 
a my dzisiaj "baba" rano usłyszeliśmy !!! ale jestem duuumna :D

A przedwczoraj Nini sam wstał w łóżeczku ... od razu obniżyliśmy poziom materacyka.
 
dziewczyny, mój diabeł nie chce raczkować, tylko wstawać:dry:
no ja się zastrzelę normalnie

bo już się nasłuchałam, że jak nie będzie raczkował, to potem będzie miał problemy itp.


no ale nie będę go zmuszać przecież:sorry2:

moj tez nie chce raczkowac, tylko chce wstawac i chodzic:dry:

rozmawialam z pediatra i powiedziala, ze tak moze byc, bo ma bardzo silne nogi i jak mu sie spodobalo to juz nie ustapi i szybko zacznie chodzic

Franio mowi juz baba, gaga, mimi albo mama i dzis cwiczy dada tudziez tata :-D
 
reklama
Do góry