reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój niemowlaka.

Ja też uważam, że decyzję powinien podjąć lekarz. Najlepiej dodatkowo z dyplomem z pediatrii (ale tych niestety nie ma zbyt wielu).

A czym u Was objawia się napięcie?
 
reklama
Ja też uważam, że decyzję powinien podjąć lekarz. Najlepiej dodatkowo z dyplomem z pediatrii (ale tych niestety nie ma zbyt wielu).

A czym u Was objawia się napięcie?
Ogólnie cały czas podnosi główkę, bardzo wysoko, cały czas się pręży, ręce i nogi są nie do opanowania... w ustach ma podwyższone napięcie i obniżone w jakimś miejscu.
 
Staszek ma korygowane 13 tygodni i też jak mu się nie chce, to zamiast na twarze, patrzy gdzieś w bok. Nie ma w tym nic dziwnego, dziecko to nie maszyna. Nie będzie patrzeć tam, gdzie Ty sobie życzysz ;)
 
Staszek ma korygowane 13 tygodni i też jak mu się nie chce, to zamiast na twarze, patrzy gdzieś w bok. Nie ma w tym nic dziwnego, dziecko to nie maszyna. Nie będzie patrzeć tam, gdzie Ty sobie życzysz ;)
Wiadomo, to nie robot 🤯 Jednak każda mama chciałaby, żeby dziecko się popatrzało i uśmiechnęło :D Poczekamy jeszcze troszkę.
 
reklama
@Lady Loka jak zwykle w formie 🤣🤣 Tak zrobię:p
No cóż 😂 serio, jeżeli lekarze nie widzą nic złego to luz, a i tak słowa lekarzy brałabym przez palce, bo dziecko często u lekarza jest mniej śmiałe niż w domu :)
Poza tym dziecko ma skoki. Staszek miał tak, że w środę nie robił podporu i nawet powiedziałam jego fizjo, że mnie to martwi, po czym wróciliśmy z zajęć w czwartek, położyłam go na macie i zrobił i od tego czasu to jego ulubiona aktywność 😅 spokojnie, będzie ok.

Staszek według jednych fizjo ma obniżone napięcie, według innych podniesione z prawej albo z lewej, bo tu też zdania się różnią, generalnie pełna dowolność, mogę sobie wybrać diagnozę 😂
 
Do góry