reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój niemowlaka.

No cóż 😂 serio, jeżeli lekarze nie widzą nic złego to luz, a i tak słowa lekarzy brałabym przez palce, bo dziecko często u lekarza jest mniej śmiałe niż w domu :)
Poza tym dziecko ma skoki. Staszek miał tak, że w środę nie robił podporu i nawet powiedziałam jego fizjo, że mnie to martwi, po czym wróciliśmy z zajęć w czwartek, położyłam go na macie i zrobił i od tego czasu to jego ulubiona aktywność 😅 spokojnie, będzie ok.

Staszek według jednych fizjo ma obniżone napięcie, według innych podniesione z prawej albo z lewej, bo tu też zdania się różnią, generalnie pełna dowolność, mogę sobie wybrać diagnozę 😂
Właśnie mam wrażenie, że im bardziej się człowiek wgłębia w jakieś wizyty u fizjo i lekarzy tym więcej ciekawych rzeczy się dowiaduje. Czy masz jakąś mate która moznaby polecić?? :D
 
reklama
Właśnie mam wrażenie, że im bardziej się człowiek wgłębia w jakieś wizyty u fizjo i lekarzy tym więcej ciekawych rzeczy się dowiaduje. Czy masz jakąś mate która moznaby polecić?? :D
Mam dwie, obie ze smyka. Jedną taką z pałąkami i wiszącymi zabawkami (jest u mnie), a drugą taką piankową, tylko nie składaną jak puzzle, a taką z jednego kawałka, składaną w kostkę :) obie są fajne, chociaż Staszek woli, jak mu coś wisi i może sobie oglądać. Do tej piankowej mamy dokupiony taki stojak z zabawkami z ikei.
 
Do góry