reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchliwe dziecko przed porodem

Dołączył(a)
24 Luty 2018
Postów
5
Witam.
Termin porodu mam za 3 dni, A moje dziecko zamiast się uspokajać, szaleje. Pisze tu ponieważ tyle się naczytalam o owinieciu dziecka przez pepowine, że strach mnie obleciał. Brzuch faluje w każdą stronę, wierci się, rozciąga. Zazwyczaj od godz 19 przez całą noc, w dzień mam spokój. Myślicie, że coś jest nie Tak? Dodam, że przez całą ciążę moje dzieciątko było mało ruchliwe.
 
reklama
Żeby się uspokoić możesz jechać na ktg do szpitala. Nie mogą Ci odmówić jeśli czujesz jakis niepokój i dziecko inaczej się zachowuje niż zazwyczaj. :) mój synek był bardzo ruchliwy przez cały czas i nie zwolnił nawet przed samym porodem. Urodziłam w 41tc + 2 dni (poród był wywoływany- tak było mu dobrze). Czasami ruchliwość dziecka się wzmaga przed samym rozwiązaniem, ale to nie jest reguła.
 
Moja córka też szalala zwłaszcza w nocy spać nie mogłam tak kopala teraz zapewne na kto chodzisz więc powiedz o swoich wątpliwościach położnej
 
Jeśli Cię to niepokoi to poinformuj o tym swoją położną lub jedź do szpitala w którym będziesz rodziła i zrób badanie czy maluch nie jest owinięty pępowiną bo często właśnie tak dzieci dają znać.
Pozdrawiam
 
reklama
Do góry