reklama
  1. Kostki magnetyczne MagicubeKonkurs/

Wybierz zabawkę, która uszczęśliwi twojego maluszka Konkurs/

Zamknij powiadomienie

ruchy dziecka- jak często w 19 tygodniu?

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez super_mysz17, 14 Wrzesień 2016.

1. super_mysz17

super_mysz17 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    3
    Witam, od jutra zaczynam 19 tydzień ciąży. Myślę, że dzisiaj poczułam pierwsze ruchy dziecka. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie czułam, jakby lekkie rozpychanie i stukanie więc myślę, że to to ;) Mam jednak pytanie, bo ruchy te czuję dość często, jakby dziecko bardzo dużo się ruszało. Czy to normalne, że tak wcześnie dziecko aż tak bardzo się rusza? A może to nie ruchy? Czuję je w podbrzuszu więc to na pewno nie praca jelit. Jak to było/jest u Was?

2. ONA1227

ONA1227 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hej.ja poczulam pierwsze ruchy w 18tc pozniej pare dni nic i pozniej takie lekkie pare razy na dzien i po 20 tygodniu juz bylo ich wiecej:)

• Przyda mi się Przyda mi się x 1
    • Lista
  3. reklama
  4. Malaja

Malaja Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    37
    Dziecko rusza się praktycznie cały czas tylko do 24- 26 tc większość tych ruchów jest niewyczuwalna. Twój dzidziuś pewnie jest w tej chwili tak ułożony, że czujesz jego ruchy często, ale jak zmieni położenie to możesz nawet nie czuć dzień czy dwa...i tak będzie przez jakiś czas...

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij powiadomienie