reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy dziecka

Dołączył(a)
6 Listopad 2020
Postów
9
Witam, proszę o poradę czy któraś z Was tez tak miała? Obecnie jestem w 24+0 tc, łożysko na ścianie przedniej. Od ok 3 tygodni ruchy były wyczuwalne kilka razy dziennie nawet po dołożeniu ręki do brzucha. Od wczoraj mam wrażenie że ruchy są pojedyncze i zdecydowanie słabsze. Nic nie pomaga jedzenie słodkiego i odpoczynek. Planową wizytę u lekarza mam jutro rano. Czy możliwe że dziecko się tak ułożyło że nie czuje ruchów?
 
reklama
Witam, proszę o poradę czy któraś z Was tez tak miała? Obecnie jestem w 24+0 tc, łożysko na ścianie przedniej. Od ok 3 tygodni ruchy były wyczuwalne kilka razy dziennie nawet po dołożeniu ręki do brzucha. Od wczoraj mam wrażenie że ruchy są pojedyncze i zdecydowanie słabsze. Nic nie pomaga jedzenie słodkiego i odpoczynek. Planową wizytę u lekarza mam jutro rano. Czy możliwe że dziecko się tak ułożyło że nie czuje ruchów?
Przede wszystkim nie stresuj się za wczasu moja fasolka ogólnie zawsze mnie mocno kopie ale czasem siedzi cichutko tylko mnie czasem połaskota wiec nie nastawiaj się zle tymbardziej ze jutro wizyta trzymam kciuki
 
Dzieci potrafią spać nawet 20h. Też mam łożysko na przedniej ścianie i moja mała czasami tez siedzi cicho jak mysz pod miotłą.
 
Ja różne dni miałam, raz córka ruszała się w prawie cały czas, a były, że nie była tak aktywna. Też się zawsze bardzo martwiłam, a wszystko było ok.
 
Do góry