Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Ja tez nic nie czuje. Mam nadzieje, że to nie jest nienormalne... Lekarze mówią, że dzidziuś rozwija się prawidłowowięc pozostaje mi tylko czekać... :-(
Ja pisałam ,że między 22 a 24 godziną.:-) heh.
Wiolcia, niekoniecznie! Ja w pierwszej ciązy poczułam w 15 tc, teraz w 13/14 tc. Słuchaj swojego organizmu, bo teoria teorią, a maluszek kopnie/szturchnie kiedy będzie miał na to ochotę i siłę.Mnie się dzisiaj lekarz pyta "czuje pani jakies ruchy" Ja na to, że chyba coś czuję - popatrzyl na kartę widzi, że pierwsza ciąża i mówi "Yyyy dopiero ok 22 tc Pani poczuje"... Ogryzkowe ruchy chyba nie były ruchami...