reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy Naszego maleństwa ;)

reklama
moja daje mi przespać noc, ale w ciągu dnia jest aktywna, tatusia się nie wstydzi i często daje mu kuksańce, nawet jak przytulam się do męża pleców jak zasypiamy, to czuje kopniaki Małej, akrobatka z Niej, choć już jest ułożona główkowo i mam nadzieję, że już się nie obróci ;-)

tylko 2 razy chyba kopnęła mnie w bebechy, że aż się skuliłam, ale ogólnie to uwielbiam te ruchy i tak się dzisiaj zastanawiałam jak mi będzie brzuszka na pewno brakowało po narodzinach, wiadomo Maleństwo będzie po drugiej stronie brzuszka i będzie cudownie, ale kopniaki też są mega urocze:happy:
 
Moja jest aktywna w domu glownie wieczorami i ok 4 rano. Tu e szpitalu czesto bo ja mecza ultradzwiekami
 
masz rację Skodzia, tez mi będzie tego brakowało :tak: i moja mała też jest główkowo ułożona :-) i dzisiaj chyba pierwszy raz mnie kopnęła tak, że mnie zabolało, aż mi łzy się pojawiły :-D
 
Ja wczoraj wieczorem to normalnie już miałam dość, tak mnie moje maleństwo skopało. Ułożone jest główkowo i uciska strasznie na pęcherz, ale tak się rozpychało wczoraj, że miałam problem z przybraniem jakiejkolwiek pozycji, dziś dostałam w żebro i to też nie było miłe, ale tak tylko narzekam, a pewnie będzie mi tego wkrótce brakowało :-p Cieszę się, że się tak rusza i lubię to czuć, wczoraj niesamowite było to, że normalnie poczułam małą piętkę, tak wypięło nożkę :-)
 
reklama
Do góry