reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy Naszego maleństwa ;)

Dołączył(a)
14 Luty 2014
Postów
10
Kochane może podzielimy się informacjami, jak często Nasze maleństwa kręcą się w brzuszku i o jakich porach??? Bo mój to ostatnio nie daje mi spokojnie spać :-D Cudowne to uczucie !! Czekam na wasze relacje :-) Pozdrawiam serdecznie
 
reklama
Ja czuję mojego Dzidziulka codziennie, przez cały dzień się kręci :) czasami nawet widzę ruchy już :) ale najbardziej czuję wieczorem i rano przed wstaniem z łóżka, i jak leżę sobie czy nachylam się przed komputerem :) a jak u was ?
 
U mnie Bąbelek mój kochany, ma swoje pory na karuzele w brzuszku. Zazwyczaj jest późnym wieczorem kiedy leżę i oglądam TV no i z rana przed śniadaniem, tak jakby dawał znak że już jest głodny heheh, wtedy kręci się niesamowicie :-D Jest to bardzo przyjemne uczucie !!
 
Jak chodze czy cos robie to pewnie spiocha sobie a jak siedze czy leze pokazuje ,ze dokucza. W nocy nie wspomne. A takie cuda robi z brzuszkiem ,ze szok. Probowalam uchwycic na zdj ale nie wyraznie. Widac jaki duzy jest i w ktorym miejscu sobie lezy. Smiejemy sie,ze bedzie pilkarzem jak tatus. Zgodze sie przyjemnie ale jak sie przekreca to boli.
 
Mnie czesto corcia kopie. Np teraz co kilka sekund mam serie kopniakow, uwielbiam to uczucie. W szpitalu szalala po detektorze tetna, ktg, usg, ale sama daje o sobie ciagle znac. Teraz tez w nocy jak ide do lazienki to mala budzi sie razem ze mna. Robi sie coraz wieksza i silniejsza. Wszyscy sie smieja ze pozniej to bedzie bolalo jak strzeli w zebra. Ale mnie i tak ciekawosc zzera ;-)
 
Moja córcia wiertoli się najczęściej wieczorkiem, ale rano jak leże jeszcze w łóżku to tez podskakuje choć troszkę mniej :-). W ciągu dnia raczej jej nie czuje jak chodze bo ona wtedy lula, ale jak się poloze żeby sobie dychnac to daje o sobie znać :-)
 
Moja Dzidzia też lubi fikać :) jak leżę lub siedzę przy komputerze to brzuch się też unosi. Kocham to uczucie. Np. dziś w pracy jestem i normalnie miałam wrażenie jakby mi chciała pępek wypchnąć, w pewnym momencie taki twardy punkcik czułam, to chyba piętka. A na usg tylko ziewała i nic nie pokazała :) Jak będę głaskać się po brzuchu to zaraz kopniaczek czuć w tym miejscu. Coś wspaniałego! A ten filmik szok! ciekawe w którym tygodniu była ta kobieta.
 
Moje maleństwo najbardziej ruchliwe wieczorami, ale coraz częściej zdarza mu się wiercić się cały dzień :-) Czasem też w nocy daje popalić, wtedy z godzinę nie śpię, bo urządza sobie nocne harce :-) Ruchy są coraz częściej widoczne na zewnątrz, brzuch podskakuje, a kopniaki czasem mocniejsze i wtedy mnie nieźle zaskakują :D Wczoraj maleństwo miało czkawkę i czuć było jak rytmicznie podskakuje :)
 
reklama
Mojej dzidzi kopniakow jeszcze nie widac I nie czuc na zewnatrz ale ja odczuwam je coraz silniej :) cudowne uczucie
 
Do góry