reklama

Ruchy Naszego maleństwa ;)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2014' rozpoczęty przez Bąbelek88, 15 Luty 2014.

1. Bąbelek88

Bąbelek88 Zaciekawiona BB

Kochane może podzielimy się informacjami, jak często Nasze maleństwa kręcą się w brzuszku i o jakich porach??? Bo mój to ostatnio nie daje mi spokojnie spać :-D Cudowne to uczucie !! Czekam na wasze relacje :-) Pozdrawiam serdecznie

2. klaudynaaa

klaudynaaa Fanka BB :)

Ja czuję mojego Dzidziulka codziennie, przez cały dzień się kręci :) czasami nawet widzę ruchy już :) ale najbardziej czuję wieczorem i rano przed wstaniem z łóżka, i jak leżę sobie czy nachylam się przed komputerem :) a jak u was ?

3. reklama
  4. Bąbelek88

U mnie Bąbelek mój kochany, ma swoje pory na karuzele w brzuszku. Zazwyczaj jest późnym wieczorem kiedy leżę i oglądam TV no i z rana przed śniadaniem, tak jakby dawał znak że już jest głodny heheh, wtedy kręci się niesamowicie :-D Jest to bardzo przyjemne uczucie !!

5. Monisiaa

Monisiaa Fanka BB :)

Jak chodze czy cos robie to pewnie spiocha sobie a jak siedze czy leze pokazuje ,ze dokucza. W nocy nie wspomne. A takie cuda robi z brzuszkiem ,ze szok. Probowalam uchwycic na zdj ale nie wyraznie. Widac jaki duzy jest i w ktorym miejscu sobie lezy. Smiejemy sie,ze bedzie pilkarzem jak tatus. Zgodze sie przyjemnie ale jak sie przekreca to boli.

6. Bąbelek88

No u mnie te ruchy są na razie przyjemne, ale za jakiś czas to pewnie dostanę kopniaka w żebra, bo jak teraz jest taki ruchliwy to co będzie za jakiś czas:szok: Na necie znalazłam fajny filmik , jak maluch kręci się w brzuchu, w zaawansowanej ciąży, no wygląda to niesamowicie, polecam: Prawie jak dziecko kosmity (Almost like alien baby) - YouTube
    Pewnie Nas też to czeka !!:happy:

7. Skodzia

Skodzia Fanka BB :)

Mnie czesto corcia kopie. Np teraz co kilka sekund mam serie kopniakow, uwielbiam to uczucie. W szpitalu szalala po detektorze tetna, ktg, usg, ale sama daje o sobie ciagle znac. Teraz tez w nocy jak ide do lazienki to mala budzi sie razem ze mna. Robi sie coraz wieksza i silniejsza. Wszyscy sie smieja ze pozniej to bedzie bolalo jak strzeli w zebra. Ale mnie i tak ciekawosc zzera ;-)

8. gąska1985

gąska1985 Fanka BB :)

Moja córcia wiertoli się najczęściej wieczorkiem, ale rano jak leże jeszcze w łóżku to tez podskakuje choć troszkę mniej :-). W ciągu dnia raczej jej nie czuje jak chodze bo ona wtedy lula, ale jak się poloze żeby sobie dychnac to daje o sobie znać :-)

9. Asica86

Asica86 Fanka BB :)

Moja Dzidzia też lubi fikać :) jak leżę lub siedzę przy komputerze to brzuch się też unosi. Kocham to uczucie. Np. dziś w pracy jestem i normalnie miałam wrażenie jakby mi chciała pępek wypchnąć, w pewnym momencie taki twardy punkcik czułam, to chyba piętka. A na usg tylko ziewała i nic nie pokazała :) Jak będę głaskać się po brzuchu to zaraz kopniaczek czuć w tym miejscu. Coś wspaniałego! A ten filmik szok! ciekawe w którym tygodniu była ta kobieta.

10. reklama
  11. kolorlove

kolorlove Fanka BB :)

Moje maleństwo najbardziej ruchliwe wieczorami, ale coraz częściej zdarza mu się wiercić się cały dzień :-) Czasem też w nocy daje popalić, wtedy z godzinę nie śpię, bo urządza sobie nocne harce :-) Ruchy są coraz częściej widoczne na zewnątrz, brzuch podskakuje, a kopniaki czasem mocniejsze i wtedy mnie nieźle zaskakują :D Wczoraj maleństwo miało czkawkę i czuć było jak rytmicznie podskakuje :)

12. minisia

minisia pazdziernik '08

Mojej dzidzi kopniakow jeszcze nie widac I nie czuc na zewnatrz ale ja odczuwam je coraz silniej :) cudowne uczucie

Poleć forum