reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rzeczy dla maleństwa - gdzie kupic - przydatne linki

Witam serdecznie,

przepraszam, ze przeszkadzam na waszym wątku, ale jesli ktoras z Was bylaby zainteresowana kupnem nowej niani elektronicznej, to zapraszam:

Sprzedaję nianię, gdyż jedną zakupiłam, a droga dostałam w prezencie.
Niania jest nowa, z gwarancją 24miesięczną, z dowodem zakupu.
Włączona tylko raz,w celu sprawdzenia czy jest sprawna.

Dodaję nowe ciuszki (2 x body z długim rękawem) GRATIS :)

NIANIA ELEKTRONICZNA - Milly Mally NOWA ! +GRATIS (746561573) - Aukcje internetowe Allegro

Pozdrawiam!
 
reklama
JAk jestes z Czewy to fajne sa rzeczy w sklepie Dziecko w GJ ;] kupiłam tam wczoraj fajny kompecik za 25zł kaftanik, spioszki, buciki, czapeczka i rekawiczki ;) ladne nakrycie kapielowe z kapturkiem kupilam..skarpetusie ;) nawet kupisz tam podgrzewacze do butelek, lozeczko, wozek wszytsko dla dziecka! polecam!
 
Ostatnio przegladałam dużo stron internetowych z pierdułkami dla malenstwa i szczerze mowiac jezeli chodzi o cene to najtaniej jest na allegro. I jezeli zamowi sie z jednej firmy jest jeden koszt przesylki. Także jak ja chciałam kupic laktator z Tommy Tippe w kazdym innym sklepie kosztuje ponad 120zl a na allegro znalazlam za 104zl roznica jest jest. A w zamian za zaoszczedzone pieniazki moge cos jeszcze kupic maluszkowi. Najlepiej jak wejdziecie sobie na porównywarke cen to wtedy zauwazycie jak ceny moga szalec.
 
Witam, ja również dużo rzeczy kupuję na Allegro. Szczególnie polecam wielopaki, wtedy wychodzi jeszcze taniej. A wymiary są podawane, więc nie ryzykuję, że coś nie będzie pasować. pozdrawiam
 
reklama
witam ja kupiłam łóżeczko turystyczne w sklepie za 360 zł niby jestem zadowolona ale łóżeczko stoi przy ścianie i mały obija główke niestety niemam możliwości pzrestawienia i musiałam dokupić materacyk bo w tych łóżeczkach jest tylko taki z tekturki i sie husta nieiwem czy drugi raz bym takie kupiła...pozdrawiam
 
Do góry