reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Są rodzice, którzy wogóle nie szczepią....

Carla, a ja nie do Ciebie piłam :) takie moje powyjazdowe spostrzeżenie to było :) najbardziej mnie wqrza jak mi teściowa zaczyna wywody snuć i jakieś kazania na podstawie jej wiedzy sprzed 30 lat. Tak samo jak mi wmawia, że na wszystko powinnam zaszczepić, bo to cud że teraz takie możliwości, tak samo chciała, żebym małego poiła sokiem jabłkowym jak miał 3 miesiące...
 
reklama
Ale się trolica znalazła, ja nie mogę. I powiem krótko, tak, jestem tą głupią matką co tak wierzyła lekarzom i farmaceutom, aż skutki nopa zobaczyła na własne oczy, bo na własnym dziecku. I tylko czasem żal się pojawia, że wcześniej, jeszcze w ciąży nie interesowałam się tym tematem, bo uchroniłabym swoje dziecko. Ale na szczęście takie fora są i jest ich coraz więcej i matek świadomych też a dzięki temu więcej zdrowych dzieci.
Bardzo śmiesznie brzmi, gdy ktoś robi z siebie nie wiadomo kogo, a podstawową wiedzą nie grzeszy tylko tym stekiem przekłamanych finansowanych przez kartele farmaceutyczne bzdur
I też nie chcę się powtarzać, bo wszystko tu zostało powiedziane.
Zatem krótko, choroby są wynikiem brudu, szczepionki są na choroby XIX wieku, gdy wykonywano zabiegi bez uprzedniego mycia rąk, choroby zanikały samoistnie a nie za pomocą szczepionek, było wręcz przeciwnie, na przykład epidemia polio w latach pięćdziesiątych to jest ewidentny efekt szczepień, hiszpanka tuż po wojnie to nie jest efekt braku szczepień tylko wynik wyniszczenia wojną, to są fakty, to potwierdza historia. Epidemia autyzmu to jest wynik szczepień, głównie MMR, ostatnio Włochy wypłaciły odszkodowanie za autyzm poszczepienny. Nie ma czegoś takiego jak genetyczne uwarunkowanie do autyzmu, to jest taki sam bzdet jak ucięcie sobie zdrowych piersi przez Angelinę Jolie, nie ma co, super profilaktyka, zatem od razu poddajmy się eutanazji, bo przecież możemy umrzeć. I taka jest intencja szczepień, wywoływanie chorób, by je potem leczyć, bo biznes farmaceutyczny jest bardziej dochodowy niż narkotyki i wojna. Proszę, szukaj, czytaj, wszystko jest dostępne, ale trzeba umieć czytać i oddzielać ziarna od plew.
Ja złudzeń nie mam. Mojego dziecka już niczym nie szczepię i każdego dnia widzę pozytywne tego skutki i każdego dnia też sobie wyrzucam, jak mogłam być taka głupia i ufać tym konowałom w białych kitlach. A Ty sobie im wierz, szczep się i swoje dziecko na wszystko, pousuwaj sobie zdrowe organy na wypadek choroby, ale ogranicz swoje uwagi na nasz temat, bo nie masz pojęcia o czym mówisz.
A Twoje rasistowskie teksty są poniżej wszelkiej godności.
A higieny to się może uczyć Europa od Wschodu. Wyobraź sobie, że taki Ludwik bodajże XVI, nie pamiętam dokładnie, ale to nie istotne, w swoim wielkim złotym pałacu nie miał toalety, tam król nie chodził nigdzie pieszo, załatwiał się tak jak stał, w rogu izby, w której toczyła się uczta, co tam, służba posprząta, w swoich wielkich zakurzonych perukach hodowali myszy i wszelkiego robactwa, myto się od wielkiego dzwonu, począwszy od chłopów a skończywszy na arystokracji. Oto cywilizacja, zatem ugryź się w język zanim coś tak głupiego o "brudasach" palniesz i sięgnij pamięcią do własnych przodków.

Co się stało z Krupką???????
 
Heppybeti -ciebie to nawet nie warto komentowac. Rzucasz sie na wszystkich watkach gdzie tylko sie pojawisz. Matka Polka wie swoje. Cyce wywalac na ulicy i karmic bo sie jest matka i do kosciola biegac co chwilke. Czytalam jaki gnoj zrobilas kiedys na swoim watku.
OOOO, a to grubo :-D:-D:-D
No, to po kolei ;-)
Po pierwsze, pani wykształcona i światła więcej europejko- "Happy" , nie "Heppy" - takie podstawowe słówka warto by było jednak znać, nie pisac fonetycznie. Tak szybko szwedzkiego się nauczyłaś, a angielski nadal kuleje? Ojojoj...
Po drugie- kolejne "wiadomości o czyimś życiu " wyssane kompletnie z palca. GDZIE ja pisaałam, ze latam do kościoła ?:-D:-D:-D Mylisz się kompletnie i zapewne, pisząc o tym "gnoju":rolleyes2:, mylisz mnie z inną osobą, bo akurat ja jak najdalsza od kościoła i latania do niego jestem, bo nawet nie jestem katoliczką, zapewne w przeciwieństwie do ciebie:-p. Sprawę naszego, październikowego wątku pomijam, bo nic ci do tego i Dziewczyn tu to zapewne nie interesuje, za to ciekawe, co ty tam robiłaś :-p.Że nie jestem wielbłądem nie mam zamiaru zwłaszcza przed tobą się tłumaczyć, ale jeśli rzucasz oszczerstwami, warto by je było podeprzeć faktami. Niestety, jak zdążyłam zauważyć, logiczna, merytoryczna argumentacja to coś, co tobie jest obce, za to bardzo dobrze wychodzą ci personalne , ni przypiął ni wypiął ataki, nie mające pokrycia w rzeczywistości.
I jeszcze jedno- na jakich to "wszystkich " wątkach ja się "rzucam"? :-D:-D:-D.
To, że uważam, ze kobieta ma prawo nakarmić swoje dziecko w miejscu publicznym i nie jest to nic "obrzydliwego" czy "niesmacznego", jak uważasz, to jedno. Ale nie o tym ten wątek, pisałam o tym na odpowiednim, więc nie trolluj i nie wywlekaj tu tematów z całego forum, bo nie o tym mówimy.
Nie odpowiedziałaś MERYTORYCZNIE na żaden z naszych argumentów, tylko przeszłaś do ataków personalnych.
"Dyskusja" z tobą to dopiero porażka....Naucz się najpierw rozmawiać z inną osobą , z która różnisz się poglądami, nie przechodząc od razu z braku argumentów i choćby podstawowej wiedzy w temacie do ataków osobistych, ok?
Owszem, forum jest publiczne i każdy ma prawo się wypowiadać.
Nawet takie ignorantki jak ty :-).
Ale to już twój problem, że publicznie się ośmieszasz, usiłując mówić o czymś, o czym nie masz zielonego pojęcia.
 
Wiecie co, znam taki przypadek chłopca (w rodzinie) po urodzeniu pewnie jak większość dzieci został zaszczepiony, w 3 dobie życia zdiagnozowano jakiegoś wiruska u niego i dostawał antybiotyk, został też odizolowany, mama chodziła tylko na karmienie... czy można podejrzewać że to szczepienie jest za to odpowiedzialne?:szok:
kurczę czytam wasz wątek od jakiegoś czasu.... brak słów... rodzice tego dziecka szczepią pakietem 6w1 obecnie...
 
Mariolciaa odizolowany, od matki też?! Nie wyobrażam sobie tego. Moja córka też miała jakąś bakterię, zaraz po urodzeniu, a raczej po szczepieniach w 2 dobie :eek: Pisałam tu już wcześniej, że wmawiano mi, że to ode mnie bakteria, tymczasem robili wszystko, żeby nie doszło do sepsy :szok: Na szczęście wszystko wtedy dobrze się skończyło :sorry: Ale kolejne szczepienia dołożyły problemów.... Przejrzyj wątek, jak chcesz o tym przeczytać :sorry: Ładne słowa masz napisane przy suwaczku :tak:
winki80 nie znam cię i nie wiem, skąd w tobie tyle jadu, nienawiści... :no: Łatwo jest oceniać innych, zbyt łatwo niestety i przypisywać im całe zło tego świata. A świat jest pełen różnic i podziałów. Jedni uwielbiają bigos, inni mówią, że to zepsute jedzenie; jedni lubią mięso, innym słabo na samą myśl o nim...itd, itp. Decyzja o nie szczepieniu wynika z dokładnego poznania tematu, przemyślenia i w większości niestety, po przykrych skutkach szczepień. Natomiast decyzje o szczepieniu większość przyjmuje bez zastanowienia idąc "za tłumem", bo "tak trzeba", bo tak zalecają/karzą lekarze. I mówię to od siebie, po swoim przykładzie i doświadczeniach, które tylko otworzyły mi oczy na tragedię innych. Nie życzę ich nikomu, tobie również. Mam nadzieję, że kiedy będziesz już miała swoje maleństwo, w co wierzę, to będziesz działać, tak jak każda z nas instynktownie, by je chronić. Pozdrawiam :sorry:
 
Forum ma to do siebie ,ze rozni ludzie wypowiadaja swoje zdanie. To nie jest TWOJ watek i nie szaroges sie tutaj za bardzo.
Drazni mnie to ,ze staracie sie rozglaszac jakies chore zasady macac czesto mlodym nieogarnietym mama w glowach. I te biedne dziewczyny potem sie obawiaja ze jak zaszczepie to bedzie mialo autyzm. Bo pisalo na forum.

No to jak to jest? Jest to forum otwarte i każdy może pisać co chce, czy jednak Cię to drażni, i powinno się pisać jedynie w zgodzie z Twoimi poglądami?

A tak przy okazji.... Dziewczyny!, ależ wy tu zadziorne jesteście. Zdecydowanie brakuje Was tutaj:
Szczepionka zaraz po urodzeniu - okaleczenie Dziecka na całe życie ? - RODZICE I DZIECI - 1186782 - GoldenLine.pl
 
Sebel szkoda, że to kolejny portal z wymogiem logowania, a od tego logowania się w każdym miejscu można dostać rozdwojenia jaźni, ja zostaję tutaj.
 
reklama
Kolejny dowód na to, że tzw. śmierć łóżeczkowa z "nie wyjaśnionych" przyczyn ma swoją przyczynę: bezdech będący nie pożądanym skutkiem szczepienia:
Nasze dziecko przestało oddychać
Dziś przeczytałam o kolejnej 6 mies. kruszynce, która zmarła, a parę dni temu dostała oczywiście skojarzoną 3w1 :-( U nas, w Polsce. Zrozpaczeni rodzice i dziadkowie szukają pomocy prawnej. Życzę im jak najlepiej, ale nie wierzę w nasze sądy :-(
 
Do góry