reklama

sałatki i inne lekkie przekąski:)

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2007' rozpoczęty przez blimka, 18 Styczeń 2007.

1. blimka

blimka Wrześniowe mamy'07

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dziewczyny znacie jakieś dobre przepisy na pyszne i łatwe do zrobienia sałatki??
    Ja sie dzisiaj obżeram sałatką z kiwi (kilka pokrojonych kiwi i bananów i troche jogurtu naturalnego) mniam mniam:D
    czekam na jakieś Wasze szybkie przepisy
    buźka

2. tolka23

tolka23 Najszczęśliwsza mama

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    hej Blimka to Ja tez daję przepis na sałatkę z tuńczyka szybka i pyszna

Sałatka z tuńczyka warstwowa:

2 dużew cebule
    puszka tuńczyka w sosie własnym
    5 jajek ugotowanych na twardo
    majonez
    mała kostka sera

Wykonanie:
    pokroić cebulką w kosteczke popieprzyć i posolić trochę, odsączyć wodę z tuńczyka tyle ile się da, osobno żółtko i osobno białko w kosteczkę, ser zetrzeć na grubym tarku.

Jak już składniki są przygotowane to można układać warstwami:
    Najpierw cebulkę posmarować majonezem tak aby cebulka była przykryta potem tuńczyk i tak samo z majonezem, żółtko i warstwa majonezu, ser starty na tarku i majonez i już na samym końcu białko

3. reklama
  4. Carioca77

Carioca77 BeBonka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    od razu się wtrynię, że jakby Wam do głowy ser feta przyszedł - to tylko z pasteryzowanego mleka (z jakiego jest powinno być opisane na opakowaniu).

5. MELEK

MELEK Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Tolka ale mi smaka zrobilas! ide na dol zrobic Twoja salatkos z tunczykos!!! :-p :-p :-p :-p

6. MELEK

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    a co z ta feta? ja jem codziennie... a nie mozna? pasteryzowane to jakie? :szok:

7. majandra

majandra Mamusia Maciusia 17/08/07

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  8. MELEK

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    he he!:-D
    wyslij mi to po grecku - bo moja feta jest grecka!

9. blimka

blimka Wrześniowe mamy'07

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Melek fety nie można jeść bo można sie jakimś paskudztwem zarazić odzwierzęcym tak samo też nie wolno pleśniowych serów i sushi ja sie objadałam sushi a potem mi lekarka uświadomiła ze nie wolno surowych rzeczy. Fety też mi brakuje bo uwielbiam sałatki greckie

10. reklama
  11. Harsharani

Harsharani Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja tez uwielbiam greckie salatki.. Ale ja dodam cos chyba najbardziej prostego co moze byc.. Pokrojony ogorek, pokrojony pomidor plus kupny sos do salatek koperkowo ziolowy.. Pyyyyyychaaa... obzeram sie ciagle :p

12. tolka23

tolka23 Najszczęśliwsza mama

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Harsharani a ogórek jest świerzy czy korniszon ??

Poleć forum