reklama

sałatki i inne lekkie przekąski:)

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2007' rozpoczęty przez blimka, 18 Styczeń 2007.

1. blimka

blimka Wrześniowe mamy'07

Dziewczyny znacie jakieś dobre przepisy na pyszne i łatwe do zrobienia sałatki??
    Ja sie dzisiaj obżeram sałatką z kiwi (kilka pokrojonych kiwi i bananów i troche jogurtu naturalnego) mniam mniam:D
    czekam na jakieś Wasze szybkie przepisy
    buźka

2. tolka23

tolka23 Najszczęśliwsza mama

hej Blimka to Ja tez daję przepis na sałatkę z tuńczyka szybka i pyszna

Sałatka z tuńczyka warstwowa:

2 dużew cebule
    puszka tuńczyka w sosie własnym
    5 jajek ugotowanych na twardo
    majonez
    mała kostka sera

Wykonanie:
    pokroić cebulką w kosteczke popieprzyć i posolić trochę, odsączyć wodę z tuńczyka tyle ile się da, osobno żółtko i osobno białko w kosteczkę, ser zetrzeć na grubym tarku.

Jak już składniki są przygotowane to można układać warstwami:
    Najpierw cebulkę posmarować majonezem tak aby cebulka była przykryta potem tuńczyk i tak samo z majonezem, żółtko i warstwa majonezu, ser starty na tarku i majonez i już na samym końcu białko

3. reklama
  4. Carioca77

Carioca77 BeBonka

od razu się wtrynię, że jakby Wam do głowy ser feta przyszedł - to tylko z pasteryzowanego mleka (z jakiego jest powinno być opisane na opakowaniu).

5. MELEK

MELEK Fanka BB :)

Tolka ale mi smaka zrobilas! ide na dol zrobic Twoja salatkos z tunczykos!!! :-p :-p :-p :-p

6. MELEK

a co z ta feta? ja jem codziennie... a nie mozna? pasteryzowane to jakie? :szok:

7. majandra

majandra Mamusia Maciusia 17/08/07

8. MELEK

he he!:-D
    wyslij mi to po grecku - bo moja feta jest grecka!

9. blimka

blimka Wrześniowe mamy'07

Melek fety nie można jeść bo można sie jakimś paskudztwem zarazić odzwierzęcym tak samo też nie wolno pleśniowych serów i sushi ja sie objadałam sushi a potem mi lekarka uświadomiła ze nie wolno surowych rzeczy. Fety też mi brakuje bo uwielbiam sałatki greckie

10. reklama
  11. Harsharani

Harsharani Gość

ja tez uwielbiam greckie salatki.. Ale ja dodam cos chyba najbardziej prostego co moze byc.. Pokrojony ogorek, pokrojony pomidor plus kupny sos do salatek koperkowo ziolowy.. Pyyyyyychaaa... obzeram sie ciagle :p

12. tolka23

tolka23 Najszczęśliwsza mama

Harsharani a ogórek jest świerzy czy korniszon ??

Poleć forum