reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sałatki i inne lekkie przekąski:)

reklama
a dlaczego ma zaszkodzic? czy czegos nie wiem ?A sos salatkowy sypany, z knorra :p I bez oliwy dodaje, tylko posypuje swieze warzywka
 
Ciesze sie ze smakuje :)
Co prawda na pewno to tez wszyscy znaja, ale kiedy mam wielka ochote na slodycze a juz wiele zjadlam, to kroje sobie pomarancze, banana..dodaje jakies kiwi.. Tak jak wczensiej chyba ktos napisal.. Jablko itd ( co w domu mamy), i zalewam jogurtem. tez dobre...
 
hej ho
harsharani mi też smakowała twoja sałateczka pycha:)
a ja dzisiaj sobie starłam na tarce kilka marchwi i jabłko do tego troche cukru i pare kropel cytryny, soczyste;)
 
ja w ogóle strasznie lubie marchewki pod każdą postacią, ale chyba nie można przesadzać, moja koleżanka jak była w ciąży ze swoją córeczką to jadła marchew i piła soki z marchwi w wielkich ilościach bo chciała żeby mała miała ładną karnację, ciemną, ale sie okazało że dziecko się urodziło całe pomarańczowe :szok: nie była to żadna choroba ani nic takiego a po jakimś czasie malutka zmieniła kolor i wcale nie ma ciemnej karnacji bo jest blondynką;-)
 
reklama
wracajac do rozmowy z głównego wątku spagetti z mrożonym szpinakiem:
ilośc składników wg upodobania, mrożony szpinak dusimy w rondlu z masełkiem i czosnkiem przyprawiając solą i pieprzem, gotujemy makaran, jaki kto lubi testowałam z kokardkami i swierkami ale dobre też będą takie wstążki. ugotowany makaron mieszamy z gorącym szpinakiem posypujemy tartym żółtym serem czy parmezanem, dość dobre ale jadłam lepsze dania
 
Do góry