reklama

wzrost i waga naszych dzieci

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2007' rozpoczęty przez Julia_, 24 Wrzesień 2007.

1. Julia_

Julia_ Mamy lipcowe'06

Jordan mierzyl po urodzeniu 57 cm, warzyl 3550 kg. Po niecalym miesiacu wazy 5.20 mierzy 61.

Jak to jest u waszych sloneczek?

2. klavell

klavell Fanka BB :)

Moja Hanife po urodzeniu wazyla 3700 i mierzyla 53 cm. Majac 3 tygodnie warzyla 4020g a teraz to nie wiem ale przytyla bo coraz ciezsza sie robi

3. reklama
  4. majandra

majandra Mamusia Maciusia 17/08/07

Moj Macius urodzil sie wazac 2540g i mierzac 49 cm. Po 3. tygodniach wazyl 2630g, po 5.- 2950g. Nie byl mierzony. Moze bedzie jak juz bioderka zostana sprawdzone.

Julia, Twoj maly to spory ssak:szok: Ponad 1,5 kg w miesiac:szok: Nosisz go jeszcze na rekach?;-)

Ostatnia edycja: 20 Listopad 2011
  5. Julia_

Julia_ Mamy lipcowe'06

oj,praktycznie caly czas.jak go odloze to zaczyna swoj koncert.wiec chyba naprawde wole na rekach nosic,albo w chuscie na rzuszku,wtedy chociaz rece wolne.Najstarszy synek byl takim samym typem,tez chcial byc wiecznie na rkach noszony,byl spokojny czujac bicie serca,za to sredni zupelnie odmiennie.Lezal godzinami sam,wiekszosc dnia przesypial.Jesli byl najedzony, w pieuszce bylo sucho wszytsko bylo w porzadku:)

6. blimka

blimka Wrześniowe mamy'07

Mój mały jak się urodził to ważył 3840 a wczoraj (po dwóch tygodniach) miał 4230
    ile mierzy wzrostu nie mam pojęcia, bo tutaj chyba nie mierzą

7. tygrysek3108

tygrysek3108 Wrześniowe mamy'07

wiktoria urodziła sie z wagą 4350 przy długości 59 a teraz to nie wiem bo dopiero 15 będziemy sięważyc i mierzyc

8. KamilaC

KamilaC Wrześniowe mamy'07

Jas urodził się z wagą 2860 i miał 53 cm długości, dzisiaj skończył 7 tygodni i waży 5180 :szok: niestety nie wiem ile mierzy....ale ubranka na 56 sa juz niestety za male :-D

jak sie urodzil mial obwód glowki i klatki 32
    a teraz główka 38 a klata 39....i czapeczki tez sa juz za małe :-D

9. Carioca77

Carioca77 BeBonka

Kamila, nieźle rośnie Ci synuś.

Mój Staś urodził się z wagą 3520 a wczoraj ważył 4300 (mamy wagę w domu) - czyli po 3 tygodniach i 3 dniach.

10. reklama
  11. majandra

majandra Mamusia Maciusia 17/08/07

Kamila, a Ty karmisz piersia? bo jesli tak, to bardzo duzo przytyl Twoj synek.

12. KamilaC

KamilaC Wrześniowe mamy'07

Majandra,

Ja karmie tylko piersią....
    pediatra powiedzial zeby sie nie przejmować bo jak bede karmic tylko piersią to raczej otylosc mu nie grozi, a jesli dobrze przybiera na wadze to lepiej będzie sobie radził ze szczepionkami i infekcjami...

no zobaczymy jakiego tłuścioszka wychoduje :-D

Poleć forum