reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wzrost i waga naszych dzieci

reklama
ja sie boje Olafa wazyc ;)
Po 3 tygodniach przytyl z 3260 do 4320, teraz juz 2 tygodnie nie byl wazony, ale obstawiam wage cos kolo 5300 ;)
 
Majdra, moj Patryczek byl malenki jak sie urodzil, do 7 tyg nosil ubranka dla wczesniaczka. Pomalenku doganial rowiesnikow. Teraz chlop jak dab:-)no moze ciut drobniejszy od rowiesnikow ale nie duzo.

Julia waga ur 3800, 52 cm,na 2 tyg 4200, 53cm,na miesiac wazyla 5200:szok: Dla porownania moj synek waga urodzeniowa 2800,48cm, a na 2 miesiace 4600.
 
Mój Rafałek urodził się 4500g i 61cm długi. Niestety ze względu na problemy z pokarmem (tak mi się wydaje) spadł do 4060g. Po tygodniu i czterech dniach trochę nadrobił i ważł 4140g. Ten spadek chyba był też spowodowany tym że min został zakażony bakterią w szpitalu i musiał przyjąć serię antybiotyku. Po kolejnych trzech tygodniach ( 4 tygodnie i 4 dni) już ważł 4700g, czyli 580g więcej. Nie jest to rewelacja, ale i też nie najgorzej. Długości niestety nie znam. Nie mierzony. Ubranka rozmiar 62; 64
 
dobkosia to ten twój maluszek to wielkoludek jak mój szymuś, który urodził się 4650 i 60 ale on przybierał pięknie i od miesiąca przeszedł na butle bo mu mało było a w 7 tygodniu ważył 6 kilo, a Wiktorynka tez ładnie prsybiera nie narzekam i je tylko pierś, wie co dobre
 
Mój Jaś urodzil sie z waga 2800 i mial 53 cm. Na poczatku ubranka na 56 byly duzo za duze....szczegolnie na szerokosc, miał też spioszki na 52.
Po 7 tygodniach wazyl 5180, niestety nie wiem ile mierzy...
teraz chodzi w ubrankach na 62, ale z nimi tez jest roznie, niektóre 62 sa na niego jeszcze luźniutkie (szczegolnie z H&M) a niektore juz na styk (np. Cocodrilo), to zalezy od firmy.
Teraz w 5-10-15 kupilam mu juz ciuszki na 68, kombinezonik na zime tez zakupilam na 68, mam nadzieje ze troszke w nich pochodzi :)
 
reklama
Do góry