reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rzeczy dla naszych dzieci

a wiecie, ze Julitka ma jeszcze majteczki, kotre jej kupilam, jak sie uczyla wolac siku, czy niemalze 2lata temu....wcale nie sa za male.
 
reklama
Mateusz też ma dobre majteczki które kupowałam tak jak przestał używac pampersa ....wogóle on ma taką małą dupcie że spodnie które sąna rozmiar 74 jemu pasują jako krótkie spodenki:-D
 
ja mam ze wszystkim spodnaimi, ktore nie maja w calym pasku gumki, problem, bo spadaja Julitce z dupki. uzywam paska, ale to nie to samo.
 
ja mam to samo:wściekła/y: teraz jak kupuję spodnie to zwracam uwagę, żeby były z tą regulowaną na guziczki gumką w środku bo inne lecą jej z tyłka:-D a co do majtek to Tuśka tak samo ma jeszcze kilka par kupionych jako pierwsze;-)
 
dziewczynki wiem ze ten temat była wielkorotnie wałkowany ale cholerka nie mam czasu szukac postów :/

chce kupić Julci rowerek i sie zastanawiam ile calowy?? najbezpiecznie byłoby chyba kupić 14 ale bardzo mało ich jest na allegro poradzcie.... dodam że Jula jest drobna....

Justyna no nono ;)
 
Mateusz nadal jeździ na 12 i dobrze mu się jeździ ,z tego co wiem Adaś Agulki ma 14 i też podobno śmiga na nim bez problemów. Asia ty masz ten plus że jak kupisz 12 to później Lenka będzie mogła na nim jeździc a wtedy Julci zmienicie na wiekszy ....
 
reklama
Do góry