reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Odżywianie naszych dzieci

izabela352

Fanka BB :)
piotrus tez ostatnio roznie z jedzeniem. ogolnie to najchetniej jadlby na okraglo "cos slodziutkiego" jak on to ciagle mowi. ale jakos sie nie za bardzo przejmuje tym brakiem apetytu.

reklama

gagulec

wrześniowa mama 2007
Miasto
lubuskie
U mojego Damiana jest różnie- miał czas kompletnego niejedzenia a teraz:szok: jada dwa obiady i to aż uszy mu się trzęsą, do tego normalnie śniadanie, drugie śniadanie i kolacja. Miedzy czasie banan, jabłko no i oczywiste" ciuciu" musi wyprosić w postaci jakiejś gumy mamby:zawstydzona/y:

donkat

Fanka BB :)
U mojego Damiana jest różnie- miał czas kompletnego niejedzenia a teraz:szok: jada dwa obiady i to aż uszy mu się trzęsą, do tego normalnie śniadanie, drugie śniadanie i kolacja. Miedzy czasie banan, jabłko no i oczywiste" ciuciu" musi wyprosić w postaci jakiejś gumy mamby:zawstydzona/y:

u nas obiad jeden,w przedszkolu, ale podobniez ladnie zjadany.
rano troche mleka z butli. potem sniadanie w przedszkolu, obiad, podwieczorek i w domu ok.17 kolacja. w miedyczasie owocki, cos slodkiego.
natomaist jak jest w weekedn w domu, to je 1/4 tego

majandra

Mamusia Maciusia 17/08/07
Miasto
z brzucha mojej mamy ;)
Muszę się pochwalić, że Maciuś w końcu przełamał się i zaczyna jeść warzywa i owoce. A przynajmniej większość próbuje. Wczoraj w drodze powrotnej z przedszkola zjadł 2 banany :szok: A dziś kazał kupić ogórka świeżego, bo będzie jadł z nim kanapkę :szok:

monia_l

Wrześniowe mamy'07
a Mateusz nadal nie chce jesc ani owoców ani warzyw kiedyś zjadal chociaz marchewkę z zupy a teraz nawet nią pluje.........

*Kasia*

Mama Kubusia 07.09.2007r.
Miasto
Śląsk
U Nas z jedzeniem jak było tzn aby zjadł obiad musi wiedzieć co jest na deser. Wczoraj zapowiedziałam po obiedzie lody to cały obiad zjedzony. Z rana zawsze krzyczy o mleczny start a na kolacje płatki z mlekiem to taka Nasza mała rutyna a w ciągu dnia bywa różnie :-/

reklama
Do góry