reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Salon Kosmetyczny

reklama
Dziewczyny polecacie jakies zabiegi na poprawe skory twarzy? musialabym sie wybrac bo mam taka przesuszona...profesjonalny peeleng by sie przydal-ogolnie profesjonalna reka...wiosna idzie trzeba troche skore odswiezyc...tylko nie wiem na co by tu isc...A wczoraj sobie pedicure odwalilam i nalozylam nowy lakier ;)
 
Ja różnie tonik, mydło w płynie, kostce. Lubię mleczka do twarzy. A kupić muszę maseczkę i peeling.
Sylwia a Ty stosowałaś tą czekoladową maseczkę? Jak dla mnie nazwa jest bardzo apetyczna. Uwielbiam czekoladę!
 
Cicha ja do demakijazu uzywam kosmetykow dzieciecych-tzn.zmywam twarz zwyklym zelem do mycia twarzy :-) przestalam sie bawic w waciki,mleczka i toniki...i tak zawsze na koniec mylam twarz woda....ciezko bylo mi dobrac cos dobrego...Tylko HR np.mi pasowala ta dwu fazowa... Teraz mam od kilku lat spokoj... :)

Fredka ja uzywalam maseczki czekoladowej-byla super :) i pysznaaa :)
 
Cicha ja różnie. Teraz mam coś z Avonu. Generalnie muszę umyć, bo jak zmyję tylko mleczkiem, to czuję, że potrzeba mi wody
 
reklama
Ja najpierw myje zimna woda - inna nie może być, a potem tonikiem i krem odpowiednio dzień lub noc teraz trafiłam na serie która mi pasuje i nie zmieniam.:-D
 
Do góry