reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sama już nie wiem..

SaskaKepa

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
31 Styczeń 2022
Postów
37
Cześć.
Ostatni okres 27.12.21 trwający 5 dni. Dziś mój 39dc miesiączki brak dalej. 36dc test z porannego moczu pokazał słaba druga kreskę. (Test o czułości 10ml/U) w poniedziałek 37dc byłam u ginekologa bo miałam malutke plamienia najpierw brązowe potem lekko czerwone później znowu brązowe. Od wtorku biorę luteine 2x1 200mg lekarz nic nie powiedział konkretnego dal skierowanie na HCG pójdę w poniedziałek przed wizytą bo kontrolę mam we wtorek. A dziś test o 15.45 i wyszła jedna kreska. Ale też zauważyłam że mocz był prawie przezroczysty. Więc podejrzewam że to dlatego że dużo pije w ciągu dnia a pewnie skoro hcg jest mało w moczu to mogłam z ranszego zrobić ale kupiłam dzis i nie wytrzymałam do rana. Czy któraś z Was miała podobna sytuację.. bo ja już nie wiem czy w tej ciąży jestem czy nie.
Mam w planach jutro isc prywatnie na hcg do laboratorium czy wgl coś wyjdzie a w poniedziałek zrobić ta że skierowania. Niestety nie zdążyłam teraz zrobić że skierowania bo w szpitalu laboratorium tylko do czwartku. A nie mi możliwości iść. Dopiero pójdę w poniedziałek.
 
reklama
Bete w jednym lab się robi /bo mogą mieć inne sprzęty i wartości nie będą miarodajne , jak długie masz cykle ? Czy są regularne ? Ile.dni Ci się @ spóźnia?
 
Beta HCG da ci 100% pewność, ale no właśnie, zrobisz w dwóch różnych punktach z różnych laboratoriów to będą mieć własne miary i poziomy, tylko sobie namieszasz w głowie.

Na usg lekarz i tak by teraz nic nie zobaczył bo beta może być za niska na wykrycie ciąży na sprzęcie.
 
Beta HCG da ci 100% pewność, ale no właśnie, zrobisz w dwóch różnych punktach z różnych laboratoriów to będą mieć własne miary i poziomy, tylko sobie namieszasz w głowie.

Na usg lekarz i tak by teraz nic nie zobaczył bo beta może być za niska na wykrycie ciąży na sprzęcie.
dlatego poczekam do poniedziałku chyba. A jak nie to jutro prywatnie zrobię i będę wiedziała chociaż czy wgl jestem w ciąży. Ale wtedy już nie będę patrzyła na wzrost skoro dwa inne laboratoria
 
reklama
Beta HCG da ci 100% pewność, ale no właśnie, zrobisz w dwóch różnych punktach z różnych laboratoriów to będą mieć własne miary i poziomy, tylko sobie namieszasz w głowie.

Na usg lekarz i tak by teraz nic nie zobaczył bo beta może być za niska na wykrycie ciąży na sprzęcie.
wiem że na USG nic nie będzie.
 
Do góry