reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SAME dobre wieści

to rzeczywiscie piekna i radosna nowinka Renek :tak:

a co u mnie? ciesze sie, bo wlasnie podciagnelam budzet rodzinny o 60 zl z korepetycji
i ze przyszla mama jednego ucznia --moze wreszcie sie cosik poprawi
i ze moja mama zrobila szalik i czapke dla mojej uczennicy (ja dokupilam batoniki) , ktora jest dzieckiem w trudnej sytuacji i rodzinnej i innych sprawach i sprawila tym jej ogromna radosc :-D:-D:-D:-D:-D dziewczynka usciskala mnie i chwalila sie prezentem wszystkim i az mi sie lzy krecily :-D:-D
 
reklama
FANTASTYCZNY WĄTEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SADZE ZE DUZO LEPIEJ JEST MOWIC O RADOSCI I SZCZESCIU NIZ O CZYMS NEGATYWNYM!!!!

...CHOC CZASEM TEZ DOBRZE PONARZEKAC...A W CIAZY POWINNO NAM TO BYC PODWOJNIE WYBACZONE:-D:-D:-D:-D:-D
 
a ja dodam ze sie bardzo ciesze ze juz za 6 dni Wigilia,jak ja lubie to czekanie,juz tylko kilka dni:)
 
Izabelka, świetny pomysł z tym wątkiem!
Ja też już nie mogę się doczekać Świąt! No i jeszcze tylko 2 dni pracy, bo na piatek biorę urlop - trzeba mieszkanie trochę posprzątać ;-)
 
Cześć brzuchatki, ja dziś jestem szczęśliwa bo mój mąż zdał dosyć trudny egzamin na instruktora,a mało się uczył.Zawsze miał więcej szczęścia niż rozumu,na studiach było to samo :-) Ale się cieszę że mu się udało.Jestem z niego dumna.
No i dziś jeszcze dowiedziałam się że moja następna koleżanka jest w ciąży,termin ma równy miesiąc przede mną.
Jest nas już 6,będzie z kim na spacerki wychodzić:-)
A jutro do lekarza,prosze trzymać kciuki
 
Kochane dziewczyny, mam najnowsze nowiny z mojego brzuszka :)
MAMY BLIZNIAKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jestesmy w szoku i bardzo szczesliwi.
a070.gif
a070.gif
a070.gif
a070.gif
a070.gif

Fotki pozniej bo musze ochlonac...
a130.gif
a130.gif
a130.gif
 
renek to niesamowite!!!! wczesniej nie bylo ich widac???? zycze duzo radosci-wiem co mowie-sama jestem blizniakiem:) moja mama wogle nie miala usg i siostra byla sporym zaskoczeniem dla calej rodziny:)
 
reklama
Do góry