reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SAME dobre wieści

Dziekuje dziewczyny za mile slowa. Cieszymy sie oczywiscie ale i przerazona podwojnie jestem. Maz moj mowi, ze bedzie przerazony po porodzie bo narazie nic sie nie dzieje :-D:-D:-D A ja juz teraz widze ze wszystko jest inaczej niz bylo z Kuba czyli pojedyncza ciaza. Poprostu jestem wielka:szok::szok::szok: a to dopiero 13tc ale damy rade!!!!

KasiaDe- piekne zdjecie, juz widac, ze nastesna dzidzia bedzie taka sama piekna jak Mikolaj:-):-):-)
 
reklama
Gratuluję podwójnej mamie!

Dzisiaj byłam na pierwszym usg i wszystko wygląda pięknie. Maluszek zdrowy, ładnie bije serduszko. Teraz zacznę się chwalić, że jestem w ciąży (do tej pory wiedziała rodzina i moja szefowa) :-)
 
Hej!
A ja dziaj sama zawiozlam o rano dwojke do przedszkola razem z trzecim! Maz w delegacji i musialam sama wszystko ogarnac, dodatkowo siebie ubrac i trzecie. No i wyczyscic samochod ze szronu. Na czas i z usmiechem! UDAŁO SIĘ!!!
 
Ale Joaś naprawdę jesteś osobą godną podziwu, przy trójce maluszków, i jeszcze w ciąży, podziwiam Cię.A radości i miłości od trójki bączków to na pewno masz sporo:tak:
 
reklama
Joaś naprawde cie podziwiam ja z jednym czasami sie nie wyrabiam do przedszkola a mam je pod domem 3 kroki.

A z rzeczy fantastycznych:
Po usg okazuje sie że mimo przechodzonej toxoplazmozy moja dzidzia jest zdrowa i nic jej nie dolega, ma zdrowe serduszko kregoslópik, wszyskie paluszki, dobrze podzielony mózg oraz serduszko prawidłowo zbudowane jestem przeszczęsliwa z powodu zdrowego dziecka. (Na koniec pan doktor stwierdził ze to nie jest chłopak więc prawdopodobie bedzimey mieli parkę)
 
Do góry