reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SAME dobre wieści

reklama
renek to niesamowite!!!! wczesniej nie bylo ich widac???? zycze duzo radosci-wiem co mowie-sama jestem blizniakiem:) moja mama wogle nie miala usg i siostra byla sporym zaskoczeniem dla calej rodziny:)
Rudka- wczesniej pisalam o tym, ze tu gdzie mieszkamy nie robia tak wczesnie USG i nie ma mozliwosci na prywatne wizyty. Ciaze prowadzi lekarz rodzinny i polozna obie dawaly mi posluchac serduszka ale takim sprzetem ktory nic nie pokazuje tylko slychac czy serduszko bije. Obie panie znalazly jedno serduszko i wiecej nie szukaly. Nawet na USG pani powiedziala, ze ciaza jest pojedyncza i zmierzyla dzidzie o ile dobrze pamietam 60mm a po chwili powiedziala, ze jest jeszcze jedno dziecko i tez tych samych rozmiarow. Oczywiscie poplakalam sie tam ze szczescia i zaskoczenia chyba.
Dziekuje Wam wszystkim za gratulacje. Jeszcze do mnie nie dociera jaka czeka mnie ciezka praca ale skoro Pan Bog dal nam dwojke to napewno wie, ze sobie poradzimy:-)
 
Kochane dziewczyny, mam najnowsze nowiny z mojego brzuszka :)
MAMY BLIZNIAKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jestesmy w szoku i bardzo szczesliwi.
a070.gif
a070.gif
a070.gif
a070.gif
a070.gif

Fotki pozniej bo musze ochlonac...
a130.gif
a130.gif
a130.gif

Renek, ale nowina - cudowna! Serdecznie Wam gratuluję!!!
 
Witajcie wrocilam z usg-wszystko dobrze!!!!!!!!!!!!! na samym poczatku badania dzidzia pomachala mi rączką ale sie wzruszyłąm!!!jest zdrowa,wszystko na swoim miejscu,przeziernosc karkowa prawidlowa nic tylko plakac ze szczescia:) ma 5,5cm ,serducho wali po prostu rewelacja! no i kilka razy zobaczylam cos co wygladalo na siusiaczek,p. doktor stwierdzila ze za wczesnie jeszcze na okreslenie plci,ale dziewczynki raczej czegos takiego nie mają:)
Musze zmienic suwaczek,bo termin mam 3 dni wczesniej na 10 lipca,pozdrawiam!!!!
 
rudka Fajne uczucie prawda??? Gratulacje, ja na tym usg popłakałam się ze szczęścia. :tak:

renek Widziałam zdjęcia :) Fantastyczne te Twoje bliźniaki. Gratulacje. Jedna ciąża i 2 szczęścia.:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
No to ja zdaje relacje po USG - wszystko w porządku!!! Maluszek rosnie, serucho wali jak oszalałe:tak::-):-):-)Aha, dzidzia ma 74mm:-D
A oto zdjęcie
 
Do góry