cleo28
Fanka BB :)
Chcę spytać czy wy już macie jakieś objawy ciąży? Nie wiem, niedobrze wam, macie wstręd do zapachów, smaków a może jeszcze cos innego.
Jak na razie ja nic u siebie takiego nie zaobserwowałam ale to może dlatego że to początek a jak jest u was?
Czuję się świetnie, troszkemi tylko przyszkadza jak otwieram lodówkę, taki dziwny zapach wyczuwam ale nie umiem go okreslić. A lodówka na pewno czysta bo na święta czyszczona ;D
Czekam na wasze obserwacje
Jak na razie ja nic u siebie takiego nie zaobserwowałam ale to może dlatego że to początek a jak jest u was?
Czuję się świetnie, troszkemi tylko przyszkadza jak otwieram lodówkę, taki dziwny zapach wyczuwam ale nie umiem go okreslić. A lodówka na pewno czysta bo na święta czyszczona ;D
Czekam na wasze obserwacje