reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

Cleo! Mnie też trochęod czasu do czas ubrzuch pobolewa ale mam nadzieję, że to kręci się tylko maleństwo próbując znaleźć najlepsze miejsce!
 
reklama
hejka:)
u mnie brak dolegliwości.no może od wczoraj nie mam apetytu i jak coś zjem do boli mnie żołądek.Nie wiem czy to stres???
Mam nogę złamaną więc do lekarza dopiero w lutym a do tego czasu chyba zniosę jajko ;D
a stres bo część z Was wie, że to nie moja pierwsz ciąża :(
Pozdrawiam
 
edi z tym żłądkiem to ja mam tak z rana tylko u mnie to boli zanim nie zjem, potem już lepiej.
 
dziewczyny a rodziny juz wiedzą że będzie nowe baby w rodzinie? U mnie dziś byli rodzice (moi) i aż mnie korciło aby im powiedziec. Postanowiłam jednak poczekać i zrobić im niespodzianke na dzień babci i dziadka. A jak wygląda to u was? Dużo osób juz wie?
 
Dzien dobry!!!! Wielkie gratulacje mamusie!!!!!!!!!!

Moje samopoczucie? Ciazowe :laugh: :laugh: :laugh:. Rano bardzo slabo, lekko mdli, a wieczorkiem spac sie szybko chce i jestetroszke jakby leniwsza niz bylam. Czasami brzuszek pobolewa, ale nieznacznie. Teraz jestem na duphastonie 4 razy dziennie i na nospie forte ale to skutek krwiaczka ktory sobie zafundowalam. W nastepny piatek kolejna wizyta. Juz widzialam seruszko, pukalo puk puk... Tylko ten krwiak taki duzy mne martwi bardzo. Lekarza tez martwi ale mimo wszystko jest dobrej mysli.

W rodzinie o baby nikt nie wie. Czekam na poprawe sytuacji. Wczoraj widzialam sie prawie z cala rodzinka i nie zdradzilismy niespodzianki. Wie moja Drozka (serdeczna kolezanka, chrzestna Karoli i nasza swiadkowa w jednym) i jej maz oraz jeszcze jedna serdeczna kolezanka, ktora dowiedzila sie zanim potwierdzilam testem. Powiedzialam jej ze czuje, ze jednak jestem.
 
Witam Kochane Mamusie :) dzis ide do gina mam nadzieje ze zobacze pechcerzyk bo na dzidzie to jeszcze czas ;) Ja tez specjalnie nie czuje sie ciazowo czasami brzuch zakluje , piersi to raczej nie bola moze sa inne . wg kalkulatorow to termin mam 11 /13 wrzesnia
 
U nas wiedzą już prawie wszyscy! Tak dłydo się staraliśmy, że jak wyszło trudno było utrzymać tajemnicę. Jestem bardzo szczęśliwa! Tak bardzo, że o tym malutkim szczęściu chciałabym wszystkim powiedzieć. Joaś! Ja biorę duphaston 2x dziennie po 1 tabletce a nospę mam w zapasie jakby coś się działo. Kiedy zobaczyłaś bijące serduszko? Ja usg mam mieć 24 stycznia i zastanawiam sięco zobaczę? To będzie jakiś 6 tydzień?
 
Agi! Witaj! Jak Wasze paseczki? Mój coś sięnie przesuwał więc zmieniłam z tygodni na pokazywanie dni i ruszył ;)
 
Margolis, u mnie bylo usg w 7 tygodnu, ale dzidzia jest mlodsza o tydzien - zakladamy cykle 35 dniowe z lekarzem. Dlatego termin nie na sierpien a na wrzesien. Nie podal mi lekarz dokladnej daty, bo ten krwiak jest duzy i czekamy na rozwiniecie sytuacji. Na razie nie plamie, nie krwawie. Tzn po wizycie u gina mialam wieksze plamienie, ale takie skrepnietej krwi - brunatnej. Wiem, ze bedzie sie zdarzalo. Chodzi o to aby nie bylo gwaltowne. Na razirano bywa mi potwornie slabo, czasami kiepsko sobie z tym radze. Poprostu nagle sie musze polozyc, chocby na podlodze. Jak wolniej sie ruszam to da sie przezyc. Ale jak wolniej sie ruszac jak ma sie dwoje malych dzieci?? W zasadzie powinnam lezec, ale wiecej odpoczywam niz cos robie - w kazdym razie sie staram.
 
reklama
Hejka:)
U mnie wiedzą prawie wszyscy bo wyszłam z założenia,że będzie co ma być....
Też biorę duphaston,ale mam okropne uczulunie po nim i chyba go odstawie oczywiście po konsultacji z lekarzem.
Żałuje,że jestem tak mało,ale ta cholerna noga w gipsie utrudnia życie;))
Zazdroszczę Wam,że juz idziecie do lekarza, ja muszę czekać:)
Pozdrawiam
 
Do góry